Noni

Sok Noni CaliVitazamowienie noni

Mój syn, który ma 12 lat odstawił Ritalin i pił tylko Sok Noni. Już od roku syn nie przyjmuje żadnych leków. Jego wyniki w nauce znacznie się poprawiły, syn stał się spokojny i opanowany. Nauczycie są zachwyceni jego ocenami.

Ron & Juanita L, USA, 30 czerwca 2000

Mój mąż miał wysokie ciśnienie, odkąd zaczął pic Sok Noni przestał mieć jakiekolwiek problemy z ciśnieniem. A mojej córce pomaga w chorobie ADHD.

Suzanne P, USA, 02 kwietnia 2001

Sok Noni zaczęłam pić od tygodnia. Do czasu kiedy nie stosowałam Soku Noni cierpiałam na bardzo kłopotliwe objawy alergii i miałam bardzo wysoki poziom cukru we krwi. Sok Noni zmniejszył objawy alergii i obniżył poziom cukru we krwi. Poprawiła mi się też pamięć oraz koncentracja. Tryskam też energią.

Terri F, USA, 21 kwietnia 2001

U mojego 7-letniego syna rozpoznano ADHD. Lekarz przepisał mu tabletki Dexamphetaminy. Sok Noni poznałam u mojego przyjaciela. W czasie dwóch miesięcy picia Soku Noni cała rodzina zauważyła pozytywne zmiany w zachowaniu mojego syna. Syn jest teraz bardzo odprężony, poprawiła mu się koncentracja. Wcześniej przenosiliśmy syna ze szkoły do szkoły. W czasie kiedy pije Sok Noni syn otrzymał dwie nagrody w szkole. I nie musi już zmieniać szkoły.

Smychelle W, AUS, 30 pażdziernika 2000


Polecamy :