Noni

Sok Noni CaliVitazamowienie noni

Już od 13 lat moją przypadłością są sezonowe alergie. Zaczynają się one w marcu, a kończą we wrześniu. SOk Noni zaczęłam pic w grudniu, a już w marcu zobaczyłam znaczną poprawę zdrowia. Nie kicham i nie mam ciągłeg kataru. Przed zastosowaniem Soku Noni próbowałam wielu leków na alergię lecz żaden mi nie pomógł. Po raz pierwszy od 13 lat czuję, że na prawdę mam już za sobą alergię. Choruję też na chorobę przyzębia. Sok Noni również stosuję na tą chorobę. Biorę małą dawke Soku Noni i trzymam w ustach przez chwilę zanim przełknę. Ostatnio miałam mierzone kieszonki dziąsłowe mój lekarz stomatolog był zaskoczony poprawą wyników i nie mógł uwierzyć w tą zmianę.

Louise M, USA, 31 sierpnia 2002

Sok Noni piję od kwietnia 2003 roku. Już podczas drugiego tygodnia stosowania Soku zauważyłam poprawę mojego zdrowia. Miałam przypływ energii i polepszył mi się sen. Nareszcie zaczynałam się wysypiać. Ustąpiły również częste bóle głowy i co miesięczne bóle menstruacyjne. Już pierwszy cyklu od picia Soku Noni przeszedł bezboleśnie. Ciśnienie również mi się wyrównało, przeszły zawroty głowy. A co najważniejsze od 23 roku życia miałam alergię na słońce. Po zastosowaniu Soku Noni mogłam cieszyć się z promieni słońca bez żadnych kłopotów. Sok Noni pomógł mi też rzucić palenie. Przedtem wielokrotnie próbowałam wyjść zwycięsko z walki z nałogiem, ale zawsze głód nikotynowy mnie pokonywał. Tym razem jest zupełnie inaczej. Nie palę już od 3 miesięc.

Krystyna J, Polska, 12 grudnia 2004

Sok Noni piję dopiero od tygodnia i już zdążył Mi pomóc. Moje objawy alergii są teraz łagodniejsze, poprawiła mi się pamięć, poziom cukru we krwi opada, polepszyła Mi się też koncentracja. I mam teraz więcej energi i wigoru w sobie.

Terri F, USA,  21 kwietnia 2001

Odkąd zacząłem stosować Sok Noni śpię lepiej, mam więcej energii, nie mam też alergii na psią i kocią sierść.

Francois H, Szwajcaria,  21 kwietnia 2001

Cierpiałam na alergię na sierść kota. Ponieważ bardzo lubię te zwierzęta, kupiłam sobie kociaka pomimo alergii. Oczy mi łzawiły, były bardzo czerwone. Alergia pogłebiła się gdy kupiłam kota i zachorowałam na zapalenie oskrzeli i astmę. Lekarz przepisał mi bardzo drogie leki, które nie przynosiły żadnego rezultatu. Postanowiłam spróbować Sok Noni. Powoli mój stan zdrowia zaczął się poprawiać. Sok Noni piłam przez kilka miesięcy i moja alergia bardzo się zmniejszyła. Teraz w domu mam już dwa koty. I nie mam już żadnej alergii. Sok Noni jest naturalny i bezpieczniejszy od pigułek, które nie przynoszą żadnego skutku. Mam też więcej energii i nie mam już bólów pleców.

Bonnie C, USA 15 luty 2002

Mam 19 letniego syna który cierpi na ból włókien mięśniowych. Dzięki temu, że pije Sok Noni stan jego zdrowia w dużym stopniu się poprawił. Moja 18 letnia córka jest chora na astmę i jest uczulona prawie na wszytsko. Od kiedy zaczęła pić Sok Noni nie ma już żadnego ataku astmy oraz jej objawy alergiczne w dużum stopniu ustąpiły. Może już nawet głaskac kota. Zaś mój mąż pije Sok Noni aby mieć więcej energii.

Brigitte, Niemcy, listopad 2000

Odkąd zaczęłam pić Sok Noni zauważyłam znaczne polepszenie swojego zdrowia. Zgrubienie moich stóp się zmniejszyło. Sok Noni pomógł mi na trawienie, astmę oraz obniżył ciśnienie krwi. Pomógł również w walce z artretycznymi bólami, które wcześniej meczyły mnie kazdej nocy.

Bonnie M, USA, 25 marca 2003

Od wielu lat cierpię na straszną alergię i brałem bardzo duże ilości róznych pigułek i zastrzyki po których nie było widać żadnej poprawy. Kiedy miałem 20 lat lekarz stwierdził u mnie chroniczny nieżyt nosa i powiedział, że nic mnie nie uwolni od tej przypadłości. Jednak kiedy odkryłek Sok Noni przestałem kichac, pociągać nosem i pukać gardło. Zaś potrzeba brania zastrzyków zdecydowanie zmalała. Teraz już nie dyszę kiedy ide po schodach o mogę normalnie oddychać.

Charles S, USA, 9 czerwca 2002

Przez 4 lata miałem bolesne kłopoty z plecami, które były wynikiem naderwania lędzwiowego. Po zastosowaniu Soku Noni bóle moich pleców, które tak strasznie mnie męczyły ustąpiły jak ręką odjąć. Sok usunął też moją alergię.

David W, USA, 1 listopada 2002

Przez ponad 25 lat cierpiałam na straszne alergie. Byłam prawie na wszysto uczulona. Bardzo rzadko miałam chwilę spokoju bez alergii. Kiedy postanowiłam spróbować Sok Noni natychmiast poczułam ulge w mojej alergi, bo juz w ciągu pierwszych 48 godzin. Sok Noni piję już 3 miesiące i nie mam żadnych objawów alergii na które cierpiałam przez ponad 25 lat. Oprócz tego, że jestem teraz wolna od alergii, to jeszcze polepszyło się moje zdrowie, a sampoczucie bardzo się poorawiło. Sok Noni całkowicie odmienił moje życie. Dzięki niemu czuję, że żyję.

Holly C, USA, 10 czerwca 2002

Cierpiałem na bardzo ostre alergie i brałem bardzo ostre sterydy. Od kiedy poję Sok Noni nie potrzebuję już żadnych zastrzyków i leków, które są tak szkodliwe dla zdrowia. Ciśnienie krwi również mi się ustabilizowało. Czuje się wspaniale i odkąd piję Sok Noni nie choruję. Dziękuję za Sok Noni.

Gerald H, USA, 21 kwietnia 2001

Mam syna który cierpiał na bardzo ostre alergie. Próbował bardzo wielu różnych preparatów i leków, ale nic nie przynosiło efektów. Kiedy odkryłam Sok Noni i dałam synowi pić Sok Noni, jego stan zdrowia nagle się poprawił. Jestem wdzięczna za ten Sok.

Takeru, JAP, 14 kwietnia 2003

Cierpiałam na ciągłe zmęczenie i dekoncentrację. Moja przyjaciółka poleciła Mi Sok Noni. Kiedy zaczęłam pić Sok NOni byłam bardzo nie pewna rezultatów. Po tygodniu picia Soku przez całą moją rodzinę, zobaczyłam pozytywne efekty. Cała rodzina poczuła się lepiej i wzrosła nasza energia. Po trzech tygodniach przestałam pić Sok Noni, z powodu lenistwa. Moja córka zaś przez cały czas piła sok. Od czasu urodzenia wraz z córką cierpiałyśmy na alergię, a przepisane przez lekarza leki prawie nie pomagały. W nocy budziam się z mokrymi oczami, z bólem zatok. Taki stan trwał bardzo długo. Córce, która nie przestała pić Soku Noni wszystkie objawy alergi ustąpiły. Kiedy zobaczyłam, aż takie rezultaty Soku Noni, natychmiast wróciłam do picia Soku Noni i podaję go również całej rodzinie.

Helenmarie J, USA, 11 kwietnia 2003

Sok Noni zaproponował Mi mój kręgarz ponieważ cierpiałem na straszne objawy alergii. Wcześniej chodziłem do lekarzy, ale ich leki nic mi nie pomagały. Sok Noni piłem przez trzy miesiące zanim zobaczyłem poprawę mojego zdrowia. Największą alergię miałem przy kontakcie z sianem, kotami, dymem z papierosów i ciągłymi pyłkami. Ciągle miałem zatkany nos. Kiedy miałem chociaż przez moment kontakt z czynnikami uczulającumi mnie, moje oczy swędziały i miałem ataki astmy. Teraz moje alergie minęły w 99%. Nie mam już żadnego problemu kiedy jestem w pobliżu suchego siana lub gdy w moim pobliżu jest kot. Na początku byłem do Soku Noni nastawiony bardzo negatywnie. Ale on naprawdę działa.

Jackie, USA, 14 maja 2003

Sok Noni powrócił mnie do pełni życia. Teraz mogę każdemu polecać ten cud natury. Przez 25 lat cierpiałam na dokuczliwą alergię i przez to problemy z oddychaniem. Dzięki piciu Soku Noni wreszcie mam spokój z alergią i mogę normalnie cieszyć się życiem. Teraz wszytskim polecam i opowiadam o Soku Noni.

Nicole B, Canada, 25 stycznia 2002

Mój Tato poczęstował ananasem mojego syna, który jest uczulony na ananasa. Na drugi dzień mój syn ledwie żył.  Leżał w łózku z czerwonymi swędzącymi plamami. Miałam końcówkę płynu, który zawsze pomagał na swędzenie. Jednak postaniowiłam zastosowac Sok Noni przez namoczenie jego skóry, uzywając do tego gazy. Robiliśmy sunowi okłady co 2- 3 godziny i dawaliśmy mu pić Sok Noni. W poniedziałek rano mój syn nie miał już plam na ciele i był całkiem zdrowy.

Sharon S, AUS, 11 lutego 2002

Byłem uczulony na owoce morza. Dowiedziałem się o tym w wieku 5 lat. Od tamtej pory przez 23 lata nie mogłem jeść żadnych owoców morza. Jakbym spożył owoce morza, to puchłbym i czułbym się bardzo żle. Sok Noni piłem przez pięć tygodni. Po tym okresie zdecydowałem się spróbować owoce morza. Jem owoce morza sześć razy w miesiący i nie mam żadnych oznak alergii. To jest niesamowite.

Shawn L, USA, 8 stycznia 2003

Mówiłam,że to nie możliwe żeby jakiś sok z jenego owocu mogł działać cuda. Ale przekonałam się sama, że Sok Noni działa nieprawdopodobnie. Sok Noni kupiłam na moje alergie. Cierpię na alergię drzew i traw, żadne leki mi nie pomagały. Już po trzech dniach picia Soku Noni nie miałam żadnych problemów z alergią. Mogę w końcu cieszyć się z życia. Dzięki temu, że codziennie piję Sok Noni mój organizm uodpornił się na alergię i wzmocnił mój system odpornościowy.

Sui-Linn C, USA, 21 kwietnia 2001

Cierpiałem na alergię na różne typy tkanin. Alergia była bardzo uciążliwa, bo miałem z nią udrękę przez cały rok. Mój lekarz przepisał mi bardzo szkodliwy steryd który brałem przez szesnaście miesięcy. Ten szkodliwy dla mojego organizmu lek nie pomagał mi. Pomimo jego stosowania miałem częste ataki mojej alergii. Sok Noni piję już rok, a po sześciu miesiącach ataki mojej alergii pojawiały się bardzo rzadko i nie były już tak bardzo uciążliwe. Zaś leków na alergię nie muszę już używać od trzech lat. Jestem bardzo szczęśliwy dzieki Soku Noni.

Tim H, Canada, 28 czerwca 2003

Cierpię na alergię na prawie wszytsko. Przez cały rok mam swędzące i łzawiące oczy i katar. Nigdzie mie mogłam się ruszyć bez kleenexu. Jednak ktos powiedział mi o Soku Noni. Postanowiłam spróbować. Już po pierwszym tygodniu picia Soku Noni nie musiałam korzystać z kleenexu. Moje alergie na wszystko przeszły zupełnie.

Vanessa N, Canada, 12 lutego 2002


Polecamy :