Noni

Sok Noni CaliVitazamowienie noni

Ja i mój mąż jesteśmy nosicielami krwinek sierpowatych. Cztery lata temu u naszej córki odkryliśmy taką samą przypadłość.  W wieku 18 miesięcy miała pierwszy kryzys choroby.  Drugi kryzys nastąpił gdy miała 47 miesięcy i tydzień później nastąpił u niej zator jelit z powodu rozległej niedrożności jelit. Córka miała tak duże zaparcie, że nie pracowała u niej okrężnica. Byłam przerażona stanem zdrowia mojej małej córeczki. Sok Noni pomógł jej jelitom. Opuchnięcie żołądka natychmiast zeszło. Dzięki temu, że podaje córce teraz codziennie Sok Noni jej hemoglobina jest teraz w normie i regularnie się wypróżnia. Córka skończyła już cztery latka i ból z przeszłości już nie powraca.

Andrea W, Canada 21 kwietnia 2001

Picie Soku Noni zwiększyło mój poziom energii i zwalczył mój uciążliwy ból spowodowany przez ISESE ( sierpowate krwinki czerwone).

Marie H, JAM, 22 marca 2000

Moja córka urodziła syna i po porodzie dowiedziała się, że miała bardzo poważną anemię. Zanim córka opuściła szpital dostała mase recept na witaminy itd. Pojechała do apteki, ale apteka była zamknięta. Recepty postanowiłam wykupić następnego dnia. Jednak zanim nastał kolejny dzień, stan zdrowia córki bardzo się pogorszył. Była bardzo słaba i blada. Rozglądałam się za jakąś tabletką. Ale nic nie znalazłam. Przypomniałam sobie jednak o Soku Noni. Miałam go tylko od tygodnia. Ale postanowiłam spróbować. Podałam jej natychmiast Sok Noni. Postanowiłam czuwać przez całą noc przy córce. Nazajutrz rano córka byłą zdrowa. Odzyskała naturalny kolor skóry i wróciła do sił. Nie mogłam uwierzyć, że moja córka wróciła tak szybko do zdrowia. Od tej pory cała moja rodzina pije Sok NOni.

Rhonda F, USA, 25 lutego 2002


Polecamy :