Noni

Sok Noni CaliVitazamowienie noni

Sok Noni zalecono mi z powodu mojej choroby. Jednak Sok Noni nie tylko pomógł mi w artretyżmie, ale dzięki niemu w moim organizmie zaszły pozytywne zmiany. Ból opuścił mnie po czterech dniach. Mogę spać lepiej, nie mam problemów z zasypianiem. Również moja pamięć i wzrok się poprawiły. Stan mojej skóry poprawia się cały czas. Mogę już normalnie pracować bez żadnych ograniczeń.

Jan R, Australia 21 kwietnia 2001

Już po czterech miesiącach picia Soku Noni, nie musiałem brać tabletek na ciśnienie krwi i na nieregularne bicie serca. Teraz mój artretyzm jest łagodniejszy. Także moje powikłania po wylewach złagodniały. Teraz jestem szczęśliwy.

Charlie H, USA, 11 listopada 2002

Od kiedy zaczęłam pić Sok Noni mogłam przerwać branie zastrzyków kortyzonu na artretyzm w kolanach. Ciśnienie krwi w końcu mi się ustabilizowało.

Lilie C, USA, 21 kwietnia 2001

Moja szwagierka, która jest chora na artretyzm prawie całkiem została unieruchomiona z powodu tej choroby. Po zaczęciu picia Soku Noni zaczęła normalnie chodzić.

John L, USA, 30 czerwca 2000

Przez ponad 3 lata cierpiałem na artretyzm. Był tak dokuczliwy, że często w ciągu nocy budziłem się z potwornym bólem i przez ten ból cierpiałem na bezsenność. Bywały nawet takie okresy, że nie mogłem się podnieść z łóżka przez wiele dni. Po trzech tygodniach picia Soku Noni ból minął, nie budziłem się w nocy z bólem i teraz bardzo dobrze śpię. Bardzo polecam Sok Noni wszystkim chorym na artretyzm.

Joe, USA, 26 maja 2003

Mam 59 lat i przez 35 lat miałam wiele problemów ze zdrowiem. Chorowałam na raka piersi, artretyzm, półpasiec, zawroty głowy, utratę słuchu, bóle pleców. Ból towarzyszył mi przez większą część mojego życia. Pewnego dnia postanowiłam spróbować Soku Noni. Sok Noni poprawił moje zdrowie. Ból które mi dokuczały opuściły mnie. DZiękuję Bogu zaten cudowny sok, który pomaga na tak wiele przypadłości.

Ameryka C, USA, 21 kwietnia 2001

Sok Noni uleczył poje przypadłości spowodowane artreryzmem. Zażywanie wapnia wstrzymałem już po 3 dniach.

Anonim, POL, 07 sierpnia 2001

Cierpiałam na bardzo bolesne skurcze miesiączkowe. Czasami z ich powodu nie mogłam wstać z łóżka.Sok Noni zaczęłam pić głównie na artretyzm, ale zauważyłam, że złagodził też moje bóle miesiączkowe. Wiem, że to dzięki piciu Soku Noni teraz nie czuję już tych “złych ” dni kobiecych. Każdy ginekolog przepisałby mi pigułki na mój ból, ale ja nie chciałam brać prochów. Teraz mogę już nie używać leków przeciwbólowych na bóle i na artretyzm.

Debbie K, USA, 15 sierpnia 2002

Cierpiałam na bardzo wysokie ciśnienie krwi. Po piciu przez jeden miesiąc Soku Noni, moje ciśnienie spadła ze 190/110 do 135/85. Chorowałam tekże na artretyzm. Bo teraz odzyskałam sprawność dzięki Sokowi Noni.

Barbara F, USA, 21 kwietnia 2001

Moja mama chorowała na astmę oraz poważne bóle artretyczne na które miała operacje. Mama budziła się wcześnie rano, zawsze rano ją już słyszałem. Kiedyś jednak poszedłem do jej pokoju zaniepokojony ciszą i zobaczyłem mamę zwijającą się z bólu. Nie wiedziałem jak mam jej pomóc. Mama była kyrat po medycznym teście, który kosztował 6000$ i miał jej pomóc w złagodzeniu bólu. Postanowiłem wtedy dać mamie Sok Noni. Pół godziny po wypiciu mama powiedziała: “czuję jakby mrówki przebiegały mi po palcach… i czuję jak schodzi obrzmienie z nadgarstka.” Następnego dnia opuchlizna z jej nadgarstka znikła. Po tygodniu artretyczny ból zniknął. Mama budziła się uśmiechnięta i szczęśliwa. Mama pije Sok Noni już trzy miesiące i czuje się świetnie, nie bierze żadnych tabletek i nie pamięta już co to ból. Nasze podziękowania kierujemy do ludzi, którzy ciężko pracują przy produkcji soku noni. Nazywamy ten sok “sok cudu , święty sok”.
Feroz K, Australia, 12 listopada 2002

Cierpiałem na artretyzm i ból pleców. Od kiedy spróbowałem pić Sok Noni, ból w obu rękach zniknął oraz ból pleców ustąpił. Teraz żyję bez bólu.
Juan H, USA, 21 kwietnia 2001

Choruję na artretyzm. Dzięki piciu Soku Noni moja choroba jest dużo łagodniejsza.
Janee H, USA, 25 stycznia 2002

Już po pierwszym miesiącu picia Soku Noni zauważyłam poprawę mojego zdrowia. Zarówno mój artretyzm jaki i chroniczny zespół cieśni nadgarstka zniknął. Teraz nigdy nie przestanę pić tego wspaniałego soku.
Ellie W, USA, 21 kwietnia 2001

Od kiedy piję Sok Noni zauważyłam polepszenie mojego zdrowia. Zgrubienie moich stóp się zmniejszyło. Sok uleczył mnie też z bólów artretycznych, które dokuczały mi każdej nocy. Noni pomógł Mi też na trawienie, alergię i obniżył ciśnienie krwi. Będę go ciągle zamawiała.
Bonnie M, USA, 25 marca 2003

Chorowałam na zespół cieśni nadgarstka. Po roku zmagania się z tą chorobą byłam gotowa poddać się już operacji. Spróbowałam jednak Soku Noni. Byłam pozytywnie zaskoczona kiedy już po trzech dniach picia soku ustąpiły bóle mojego nadgarstka. Operacja więc nie była mi już potrzebna, a mogę normalnie posługiwać się ręką.
Rhea H, USA, 8 maja 2003


Polecamy :