Noni

Sok Noni CaliVitazamowienie noni

Sok Noni piję od 2003 roku. Już po dwóch tygodniach picia Noni zauważyłam poprawę. Polepszył mi się sen i dostałam przypływ energii. W końcu zaczęłam budzić się wyspana. Bóle głowy ustąpiły i bóle menstruacyjne, które tak bardzo dawały mi w kość również znikły. Przedtem podczas tych trudnych dnia w torebce miałam obowiązkowo bardzo silne tabletki przeciwbólowe. Już pierwszy okres przeszedł bezboleśnie. Ciśnienie krwi znowu mam w normie. Zawroty głowy przeszły zupełnie. Od 23 roku życia nie mogłam się opalać na słońcu z powodu uczulenia, a w lecie 2003 roku nareszcie mogłam zażywać kąpieli słonecznych do woli. Pozbyłam się także wrzodów żołądka. Sok ten pomógł mi też rzucić nałóg palenia papierosów.

Krystyna J, Polska, 12 grudnia 2004

Cierpiałem na bardzo przykre bóle głowy. Nachodziły mnie co najmniej raz na tydzień. Lekarz wypisywał mi recepty, ale nie wiele pomagały. Znalazłem Sok Noni i postanowiłem spróbować. Noni piłem przez dziewięć miesięcy i w tym okresie miałem dwa łagodne ataki migreny. Było to niezykłe. Ten Sok jest znakomity i polecam go kazdemu. Mój lekarz nie mógł uwierzyć w moc Noni. Powiedział mi, że nigdy nie kupiłby niczego naturalnego i poradził mi żebym kurczowo trzymał się lekarstw. Tym razem nie skorzystałem z opini lekarza.
Curt M, USA, 1 kwietnia 2003

Moje bóle głowy bardzo się zmniejszyły. Dzięki Noni moge kontrolować moje ciśnienie krwi.
Anonim, 25 stycznia 2002

Odkąd stosuję Sok Noni mam wiele korzyści dla zdrowia. TYrudno je tu wszystkie napisać. Nie cierpię już na bóle ramoin, kolan i pleców. Nie używam już antybiotyków (wcześniej stosowałem je 4-6 razy w miesiącu). Mam wiecej energii i czuję, że mój proces starzenia spowolnił się.
Dean C, USA, 10 kwietnia 2001

Chcę podziękowac Bogu za Sok Noni, który przysłąm do mnie ludzi z tym cudem. Od najmłodszych lat chorowałam na migrenę. Już podczas pierwszego miesiąca picia Noni zmniejszyła się intensywność moich bólów. W ciągu dwóch miesięcy byłam wolna od bólów. Wreszcie mogłam wrócić do codziennych czynności. Mogę mówić, że nie cierpię na migrenę. Dziękuję za stowrzenie tego wspaniałego owocu.

Edme G, Antyle Holenderskie, 21 kwietnia 2001

Od kiedy piję Sok Noni zwiększył się poziom mojej energii. Moje bóle głowy znikły w przeciągu trzech tygodni. Wcześniej miałam je raz na tydzień od 20 lat. Sok Noni daję nie tylko mojej rodzinie, ale i koniom, które posiadam. Wszyscy są zdrowi i mają mnóstwo energii.

Janina C, Szwajcaria, 11 kwietnia 2001

Od czasu wypadku samochodowego, który miałem trzynaście lat temu, miałem częste problemy z szyją. A co się z tym wiąże również bóle głowy. Od kiedy piję Noni, nie mam już żadnych ploblemów a szyją, ani z głową.

Keiko K, Japonia, 21 kwietnia 2001


Polecamy :