Noni

Sok Noni CaliVitazamowienie noni

Miałam operację trzech dysków dwa lata temu. Od tego czasu podczas obrotu głowy w lewo i w prawo miałam silne bóle głowy. Pomagały mi tylko bardzo mocne tabletki przeciwbólowe. Ból przeszkadzał mi w pracy. Sok Noni piję 40 ml 3 razy na dzień i nie potrzebuję już zażywania tabletek. Mogę zarządzać firmą na pełnych obrotach, a moje mięśnie stały się mocniejsze. Sok Noni zmienił jakość mojego życia.

Susanne P, Austria, 28 pażdziernika 2000

Sok Noni poleciłam mojej przyjaciólce z Hiszpanii. Cztery tygodnie od rozpoczęcia picia Noni powiedziała mi, że przeszły jej bóle migrenowe, uregulowało się ciśnienie, a także już bez żadnych problemów może wchodzić schodami. Dwa miesiące potem powiedziała, że jej skurcze w nogach też ustąpiły.

Nimia R, USA, 30 czerwca 2000

O właściwościach Soku Noni słyszałam kilka lat temu lecz dopiero od niedawna wypróbowałam go na sobie. Kiedy moja matka cierpiała na straszne bóle, ja nawet nie spojrzałam na Noni. Nie dowierzałam w jego działanie. Żyłam z bólem w stawach w mojej szczęce i szyi od tak dawna jak tylko pamiętam. Im byłam starsza tym bardziej ból się nasilał. Nie mogłam spać i byłam zmęczona po dłuższym wysiłku. Lekarz wypisywał mi recepty które nic nie pomagały, a jedynie osłabiały mój organizm. Po dwóch dniach picia Noni, mąż powiedział mi, że w nocy chrapałam. Po pierwszym tygodniu ból moich stawów ustał!! Od początku drugiego tygodnia ból szyi i szczęki ZNIKNĄŁ!! Dostawałam migrenowe bóle głowy co dwa do trzech tygodni od czasu gdy miałam pięć lat. Nie dostałam żadnego odkąd zaczęłam pić sok noni. Nie mogłam uwierzyć w jakim żyłam nieporządku. Nigdy więcej! Moja matka kontroluje już swój ból i pracuje nad wyeliminowaniem swoich lekarstw. One mają straszne efekty uboczne. Odkąd mój ojciec zaczął pić noni – ból w jego kolanach po przykrym wypadku samochodowym minął. Teraz on pracuje nad odbudową mięśni. Teraz moge tylko żałować, że Sok Noni tak pózno pojawił się w naszym życiu. Nauczyłam się żyć z bólem i myślałam, że jest to jedyny sposób. Moje ciśnienie krwi i poziom cholesterolu też spadły. Tracę nadwagę ponieważ podróżuję częściej z moimi dziećmi.

Ronnyanne, USA, 6 sierpnia 2003

Nie mogłam chodzić, bo wyapdły Mi dwa dyski. Podczas chodzenia nachodził mnie potężny ból. Sok Noni poleciła mi moja synowa. Już po czterech dniach ból minął.

Magda S, Panama, 21 kwietnia 2001

Podczas pracy w sklepie miesnym nabawiłem się poważnej kontuzji pleców. Ból był tak okrobny, że przez 22 tygodnie nie mogłem pracować. Nie mogłem przechylać się, pochylać do przodu, chodzić ani stać zbyt długo bez ciągłego bólu. Po pewnym okresie lekarze powiedzieli, że muszę poddac się operacji.Zespół trzech doktorów zdecydował że zajmą się dwoma dyskami w dole kręgosłupa i zdejmą kawałek miednicy by nadbudować strukturę moich kości. Spytałem lekarzy czy operacja zatrzyma ból i ku mojemu zaskoczeniu odpowiedzieli mi że nie. I znów brałem „Advil” aby tymczasowo ulżyć bólowi. Noni poznałem w 1999  roku. Po piciu dwóch uncji dziennie soku noni przez trzy dni ból w plecach – który miałem od 1986r – przeszedł. Zajęło około sześć tygodni sześć tygodni aby wrócić na matę i uprawiać nadal wschodnie sztuki walki. Sok Noni polecam każdemu. Jest on wspaniały. Moge wreszcie zapomnieć o bólu.

Daryle B, USA, 18 marca 2002

Przez dwanaście lat byłam pielęgniarką. Przez ten okres widziałam wiele cierpiących osób oraz leków, które mają poważne skutki ubaczne i nie zawsze przynoszą ukojenie. Cierpiałam na ciągłe pleców i szyi od ciągłego podnoszenia pacjentów na oddziale intensywnej terapii. W końcu stałam się trwale niepełnosprawna. Sok Noni powrócił mnie na nowo do życia. Teraz mogę normalnie żyć bez żadnego bólu.

Ligia P, USA, 21 kwietnia 2001

Sok Noni piję od 2001 roku, dwa razy dziennie. W szkole średniej grając w piłkę nożną uszkodziłem kregosłup. Cierpiałem na bóle od 39 lat. Zanim jeszcze nie piłam Noni, zdarzały się dni, że nie  mogłem wstać z łóżka bez pomocy. W okresie trzech miesięcy odkąd zacząłem pić Sok Noni ból stał się bardzo łagodny i nie miałem już problemów z wstawaniem z łóżka. W pażdzierniku wyjechałem na wakacje z dziećmi, i niestety zapomniałem Noni. W ciągu trzech dni ból powrócił, a po tygodniu nie mogłem już chodzić. Po urlopie podwoiłem dawkę Soku Noni przez dwa dni. Bóle natychmiast ustąpiły. Teraz jest listopad, a ja czuję się bardzo dobrze. Kiedy zaczynałem picie soku noni, powiedziano mi a także przeczytałem, że osoba powinna dać sokowi co najmniej 90 dni by mógł zacząć pracować. Wiem że sok noni nie działa na każdego w ten sam sposób. Część osób czuje zmianę już w ciągu pierwszych dni od rozpoczęcia picia, inni nie odczuwają w tym czasie niczego. Te osoby, które na początku nie czują żadnej różnicy powinni mieć świadomość, że następują zmiany wewnątrz ich organizmu, których można od razu nie dostrzec, ale to nie oznacza że nic się nie dzieje. Sok Noni pomoże na pewno, ale trzeba być cierpliwym.

Anthony P, USA, 12 listopada 2002

Od kiedy piję Sok Noni moje zdrowie jest bardzo dobre. Nie cierpię już na bóle pleców i rozdrażnienia. Moje ciało jest zdrowe i mam mnóstwo energii. Najważniejsze jest to, że już od dwóch lat nie biorę żadnych leków na receptę.

Ann C, Kanada, 25 stycznia 2002

Od czterech lat cierpiałem na bóle pleców. Ból był wynikiem naderwania lędżwiowego. Odkąd zacząłem pić Sok Noni, ból moich pleców minął. Noni uleczył także alergię na którą cierpiałem. Wreszcie mogę normalnie oddychać.

David W, USA, 1 listopada 2002

Sok Noni poleciła mi córka. Powiedziała, żebym spróbowała Noni na skurcze i bóle pleców. Sok Noni powrócił mnie do normalnego życia. Po czterech miesiącach picia Soku Noni wróciłam do mojej ulubionej gry w tenisa. Teraz nie mam już żadnych bólów i mogę grać w tenisa aż trzy razy w tygodniu.

Anna B, USA, 30 czerwca 2000

Cierpiałem na skurcze w nogach, które nachodziły mnie zazwyzcaj w nocy podczas snu. Od momentu picia Soku Noni skurcze nóg ustąpiły. Sypiam też już normalnie.

Bruce C, Kanada, 21 kwietnia 2001

Całe moje zycie to sport. Grałem w siatkówkę plażową, tenisa, jezdziłem na rowerze i podnosiłem ciężary. Zawsze po ćwiczeniach miałem bóle mięśni. Doznałem tego już od najmłodszych lat. Teraz mam 74 lata. Odkąd zacząłem pic Sok Noni nie doświadczyłem prawie żadnych bólów mięśni po gimnastyce. Korzyścią picia Noni jest też bardzo duża redukcja nowych podstawowych komórek raka skóry umiejscowionych na mojej skórze. Ostatnio połowa z nich znikła z mojej głowy, rąk i klatki piersiowej w ciągu niecałego miesiąca od momentu rozpoczęcia picia soku noni.

Ed H, USA, 15 kwietnia 2003

Przeżywałam straszne bóle włókien mięśniowych (Fibromyalgia) z promieniującymi bólami idącymi dosłownie przez całe moje ciało od mojej twarzy do moich palców u nóg. Dyski od 2 do 7 w obszarze szyi wydymały się, powodując bardzo straszliwy ból między moim kręgosłupem i ramionami jak również ciągłe promieniujące bóle w moich dłoniach. Cierpiałam także na drażliwy syndrom jelit, artretyzm, ból góry i dołu pleców, rwę kulszową, zapalenie kaletki w udach i bóle głowy. Jakby tego było mało miałam też ostrogę kostną i facitis w mojej lewej pięcie. Mój lekarz powiedział że mam artretyzm w moich stopach. Od tego czasu w modlitwach błagałam Boga o cokolwiek co by mnie wyleczyło, albo coś, co pomagałoby mi z tym bólem żyć. Moje zdrowie tak się pogorszyło, że straciłam pracę. Postanowiłam pracowac w domu w biznesie marketongowym i to właśnie tam dowiedziałam się o Soku Noni. Początkowo nie wierzyłam w moc tego owocu. Ale postanowiłam spróbowac. Przez pierwszy tydzień piłam jedną łyżkę stołową rano i wieczorem. Przedtem byłam bardzo zmęczona po obudzeniu się rano. Po 4 dniach picia soku zaczęłam czuć więcej energii i nie musiałam w dzień spać. W 2 tygodniu byłam „napakowana” energią. Moje symptomy drażliwych jelit odeszły, dzień przedtem doświadczyłam 5-8 okresów biegunki. W 3 tygodniu zauważyłam że nie czuję promieniujących bólów w moim ciele! To była dopiero ulga. Podczas czwartego tygodnia zauważyłam zmniejszanie się bólu w mojej stopie. Teraz po 1,5 miesiącach nie mam więcej symptomów drażliwych jelit, ból w mojej stopie zmniejszył około 80%, i mogę chodzić na całej stopie, nie tylko na jej jednej stronie – po raz pierwszy od 5 lat. Ramiona mnie nie bolą; mam więcej energii – nawet nie wiem co mam z nią zrobić. Śpię jak dziecko, podczas gdy przed noni prawie nie spałam z powodu bólu włókien mięśniowych, straciłam także wagę – nie mam ochoty jeść w nadmiarze tak jak kiedyś. Czuję że straciłam niemal 90% bólu jaki odczuwałam wcześniej od czasu jak zaczęłam pić ten cudowny sok od Boga. Teraz to ja polecam Sok Noni dosłownie wszystkim. I wszyscy zgodnie twierdzą, że dzięki Noni są zupełnie innymi ludżmi. Ja również wiele zawdzięczam Noni. Czuję się wspaniale, faktycznie czuję teraz ochotę na życie jak normalny człowiek, nie jestem osłabiona, nie mam myśli samobójczych jak kiedyś z powodu mojego bólu.

Victoria S, USA, 8 lipca 2002

Sok Noni zaczęłam pić na astmę i fibromylagię (ciągłe zimno i grypa o każde porze roku). Już po nie wielkim okresie czasu zobaczyłam poprawę zdrowia. Teraz jestem zupełnie wolna od tych przypadłości. Nie potrzebny mi już jest rozpylacz i inhalator. Nie używam też leków przeciwbólowych, bez których wcześniej nie mogłam się obejść. Stałam się nową kobietą. Dzięki Noni tracę też nadwagę.

Nancy S, USA, 21 kwietnia 2001

Sok Noni piję już od pięciu lat. Dobrodziejstwa jakie doświadczyłam dzięki Noni są zdumiewające. W 1995 roku wykryto u mnie chorobę tkanki łącznej, oraz cierpiałam na okropny ból włókien mięśniowych. Miałam problemy z wykonywaniem pracy. Zażywałam mase leków, które wcale mi nie pomagały. Mój przyjaciel powiedział mi o Soku Noni. Nie miałam nic dp stracenia. Już po dwóch tygodniach picia Noni zobaczyłam poprawę zdrowia. Ostrożnie zaczęłam zmniejszać leki, aż pewnego dnia nie musiałam ich już wcale używać. Piłam tylko Sok Noni i to ten Sok powodował, że czułam się dobrze. Piłam Sok Noni przez kolejne cztery lata. Polecałam go też innym znajomym. Oni też są zaskoczeni poprawą swojego zdrowia. Jesteśmy dowodem na to, że ten Sok działa cuda. Sok Noni przestałam pić kiedy urodziłam dziecko i w ciągu roku musiałam wrócic do wszytskich leków jakie wcześniej odstawiłam. Zaczęłam znowu pić Sok Noni i dalej odczuwam polepszenie zdrowia.

Beckie G, USA, 10 stycznia 2003

Mam 19-letniego syna, który cierpi na ból włókien mięśniowych. Odkąd zaczął pić Sok Noni jego stan zdrowia się polepsza. Moja córka, która jest chora na astmę i jest uczulona na własciwie wszystko, od kiedy zaczęła pić Noni, nie miała żadnego ataku astmy. Nie odczuwa już objawów astmy. Zaś mąż pije Sok Noni dla poprwy witalności i energii. Jesteśmy wdzięczni za Noni.

Brigitte, Niemcy, 17 listopada 2000

Cierpiałem na straszny ból mięśni ciała. Musiałem udać się do lekarza, bo ból był nie do wytrzymania. Lekarz postawił diagnozę: ból włókien mięśniowych. Byłem zmęczony, przygnebiony i zły. Postanowiłem spróbować Soku Noni. Poczułem się wspaniale już po pierwszym dniu. Sok Noni będę pił cały czas.

L. Bonn, USA, 18 lutego 2003

Mam 47 lat i przez 17 lat byłam kierowcą UPS. Trzy lata temu lekarz wykrył u mnie fibromylagię, syndrom przewlekłego zmęczenia, pośledzenie odporności zwane CVIGGIDD, zarzucanie kwasu żołądkowego z wrzodem, chroniczne bóle głowy, depresję, zapalenie okrężnicy i zespół cieśni nadgarstka. Ból tak mnie wykańczał, że nioe mogłam wstawać z łóżka. Brałam jedenaście różnych leków i co miesiąc musiałam chodzić na kroplówki. Brałam też wiele dodatków żywieniowych. Ale czułam się jeszcze gorzej. Po sześciu miesiącach zwolnienia byłam załamana. Nic nie wskazywało na poorawę mojego zdrowia. Cztery miesiące temu przyjaciel powiedział mi o Soku Noni. Zaczęłam kurację od dwóch uncji dziennie. Po dwóch tygodniach zobaczyłam polepszenie zdrowia. Zaczęłam nabierać sił. Czułam się lepiej a ból łagodniał! Po sześciu tygodniach odstawiłam wszystkie moje leki i już nie muszę do nich wracać. Czuję się fantastycznie. Sok Noni odmienił całe moje życie. Pomaga nie tylko mnie, ale i moich przyjaciołom i rodzinie. Noni jest “Darem od Boga”.

Reba B, USA, 26 czerwca 2003


Polecamy :