Noni

Sok Noni CaliVitazamowienie noni

Sok Noni piję od dwóch lat. Moje zdrowie całkowicie się polepszyło. Ból nóg na który cierpiałam odszedł. Sok Noni pomógł też mojej siostrze w trudnej walce z rakiem. Dziękuję wszytskim za Noni.

Ayla T, USA, 29 kwietnia 2001

Mój przyjaciel cierpiał z powodu bólu nóg i wysokiego ciśnienia. Od chwili rozpoczęcia picia Soku Noni, jego ciśnienie wróciło do normy. Ból nóg niemal ustąpił.

Belinda F, USA, 30 czerwca 2000

Cierpiałam na artretyzm w kolanach. Sok Noni rozpoczęłam pić w listopadzie 2002 roku. Często nachodził mnie tak straszny ból, że z trudem mogłam ruszać nogami. Każdego wieczoru chciałam jak najszybciej zasnąć, aby tylko nie czuć bólu. Każdej nocy budziłam się z powodu bólu i pieczenia goleni,więc musiałam brać leki przeciwobólowe. Po dwóch latach męki z bólem, byłam gotowa poddać się transplantacji kolana. Moja siostra powiedziała, aby spróbowała jeszcze Soku Noni. Rozpoczęłam picie Noni od jednej uncji dziennie. Po dziesięciu dniach wstałam rano zdziwiona. Nie musiałam wstawać w nocy po środek przeciwbólowy! Piłam Sok Noni nadal. I dalej spałam jak zabita w nocy. Od tego momentu nie budze się już w nocy.  Pieczenie goleni również przeszło. Do dzisiejszego dnia nie wiem co było jego przyczyną.

Bonita, USA, 11 listopada 2002

Chorowałam na artretyzm i miałam problemy ze snem. Moim jedynym sposobem na sen były pigułki nasenne. Odkąd piję Sok Noni, ból oraz puchlizna kolan i nóg nie pojawiają się od roku. Dziękuje  wam za Noni.

Carolyn S, USA, 20 kwietnia 2001

Przez całe moje życie uprawiałem sport. A teraz po wielu latach odczuwałem ciagły ból ramion i pleców. Po ponad dwóch tygodnaich picia Soku Noni ból pleców i ramion ustąpił. Sok Noni podaję też mojemu psu. Po takim samym okresie pies przestał się drapać.

Darcey D, USA, 11 kwietnia 2001

Od dziesięciu lat cierpiałem na ból kostek. Sok Noni uleczył moją przypadłość.

Jose Z, USA, 30 czerwca 2000

Odkąd piję Sok Noni zauważyłem wielki przypływ energii. Bardzo dużo podróżuję, ale zawsze miejsce w walizce znajduje Sok Noni. Bez niego nigdzie się nie ruszam. Miałam bóle i sztywnienia kolan przez kilka lat. W ciągu pięciu miesięcy picia Noni, ból minął i sztywnienie kolan też. A to wszystko dzięki temu wspaniałemu owocu.

Lubin S, USA, 21 kwietnia 2001

Od czasu picia Soku Noni nie mam już problemów z łokciem i kolanem. Moje zapalenie w końcu minęło. Dzięki Noni powróciłam do biegania 5 mil dziennie.

Robert D, USA, 21 kwietnia 2001

Kilka lat temu kula przechodząc przez prawe kolano mojego męża rozerwała chrząstkę. Kolano było cztery razy grubsze od zdrowego. Ból chorego kolana bywał nie do zniesienia. Mąż poprostu ciągnął nogą. Już po dwóch dniach picia Soku Noni mąż mógł chodzić bez utykania. Ból prawie minął. W pażdzierniku 2002 roku będzie miał 65 lat. Oboje również czujemy, że Sok Noni dodał nam energii i  spowodował, że smacznie śpimy przez całą noc. Noni pijemy dwie uncje rano i wieczorem.

Sandra, USA, 29 pażdziernika 2002

Bo piciu Soku Noni ustąpił mi stały ból w kolanach.

Sharon M, USA, 13 kwietnia 2001

Miałem ból kolana i stopy. Sok Noni zacząłem pić w czerwcu 2001, dwie uncje dwa razy dziennie. Po czterech tygodniach, nie odczuwałem już zadnego bólu w kolanach, łokciach i stopach. Dziękuję Bogu za ten niezwykły owoc.

William D, USA, 13 grudnia 2001

Cierpiałam na straszny ból ostrogi na kości. Miałam mieć juz nawet operację sunięcia stawu barkowo-obojczykowego mojego prawego ramienia. Kiedy zaczęłam pić Sok Noni ból minął, a operacja okazała się nie potzrebna.

Sharon M, USA, 10 września 2001

Mam nadwagę i z tego powodu mam bóle stawów. Po dwóch tygodniach picia Soku Noni zobaczyłem poprawę mojego zdrowia. Bóle stawów się zmniejszyły.

Vasil D, Austria, 4 listopada 2000

Mam szczęśliwą rodzinę. Piękną żonę, kochające dzieci i wspaniałe wnuki. Jednak cieszyć się tym szczęściem uniemożliwia mi ból. Szczególnie dokuczały mi bóle palców u nóg, stłukłem moje prawe kolano podczas wspinaczki górskiej i miałem bóle stawów w rękach szczególnie podczas pracy przy komputerem albo wieszając coś w szafie. Stawy w palcach zaczęły być poważnym problemem, który przeszkadzał w pracy czy innych działaniach. Zdawałem sobie sprawę że to oznaka starzenia się i wiedziałem że muszę się nauczyć z tym żyć. Wtedy dowiedziałem się o Soku Noni. Po około dwóch tygodniach picia Noni, zobaczyłem pierwsze efekty. Palce u nóg już mnie nie bolą i moje stłuczone kolano także. Nawet po spędzeniu całego dnia przy budowie nowego dachu, stawy w mojej lewej ręce nie bolały. A po kolejnym tygodniu picia Soku Noni minął też ból w prawej ręce. Po kilku latach życia z bólem, nie mogłem uwierzyć w poprawę mojego zdrowia. Teraz mogę pracowac jakbym był przynajmniej dziesięć lat młodszy.

Edward J, USA, 10 kwietnia 2002

Odczuwałem bóle w stopach i biodrach. W nocy musiałem budzić się co godzinę, aby móc przewrócic się na drugi bok z powodu bólu biodra. Odkiedy piję Sok Noni nie budzę się już w nocy i bardzo dobrze śpię. Rano budzę się naprawdę wypoczęty.

Bill K, USA, 21 maja 2001

W 1976 roku uczestniczyłam w katastrofie pociągu. Nie mogłam przez 20 lat uprawiać sportu, gdyż miałam ogromne ograniczenia ruchowe. Nie mogłam się pogodzic z bezczynnosćią ponieważ przedtem bardzo dużo uprawiałam sport. Sok Noni piję od trzech i pół roku. Odmienił on całe moje życie. Teraz mogę normalnie “działać”. Czuję jakbym miała olej w stawach. Znajomi którzy widzą mnie dzisiaj nie mogą uwierzyć w taką poprawę mojego zdrowia.

Eva B, Szwecja, 21 kwietnia 2001

Chorowałam na grożne zapalenie kaletki i ból ramienia. Miałam wrzody na ręde. Brałam zastrzyki kortyzonu na ból stawów. Sok Noni pokazała mi siostrzenica. Zaczęłam pić Noni i smarować sobie ręce i ramiona nim. Ból ustąpił. Dziękuję Bogu za ten wspaniały owoc. Dzięki niemu mam nowe zdrowie.

Hattie S, USA, 2 maja 2003

Przez dwadzieścia jeden lat upawiałem sztuki walki. Przez ostatnie cztery lata zwłaszcza Gracie Dżudżitsu. Moje ciała było tak przeciążone tym sportem, że byłem zmuszony zażywać tabletki przeciwbólowe nawet 4 razy dziennie. Już po sześciu dniach picia Soku Noni, nie potrzebowałem żadnych leków przeciwbólowych. Nie jest mi też potrzebny inhalator i leki na alergię. Jakie to wspaniałe uczucie być zdrowym. Nie biorę już żadnych leków. W moim domu zawsze obowiązkowo znajduje się butelka Soku Noni.

Jason B, USA, 8 lipca 2003

Co cztery do sześciu tygodni miałem ataki dny. Aby ulżyć bólowi brałem zastrzyki. Musiałem chodzić z laską z powodu tej pzrypadłości. Sok Noni zacząłem pić w kwietniu 1997 roku. Od tego czasu nie miałem żadnego ataku bólu. Nie muszę już brać zastrzyków na ból.

Joe H, USA, 21 kwietnia 2001


Polecamy :