Noni

Sok Noni CaliVitazamowienie noni

Przez wiele lat miałam problemy z nieprawidłową pigmentacją skóry. Z tego powodu używałam dużo lekarstw przepisanych przez dermatologa. Już po tygodniu picia Soku Noni zauważyłam poprawę skóry na moich rękach. Skóra stała się normalna. Od tego czasu nie byłam już ani razu u dermatologa.
Angela S, Kanada, kwiecień 2001

Sok Noni piję od kwietnia 2003 roku. Już podczas drugiego tygodnia picia Noni zauwazyłam poprawę w stanie mojego zdrowia. Polepszył mi się sen, wzrósł poziom energii. W końcu zaczęłam wstawać rano wyspana. Bóle głowy i bóle menstruacyjne, które były nie do zniesienia bez tabletek przeciwbólowych zupełnie ustapiły. Ciśnienie krwi uregulowało mi się. Zupełnie zapomniałam też o zawrotach głowy, które przeszkadzały mi w codziennym funkcjonowaniu. Od 23 roku życia byłam uczulona na słońce. Wystarczyło, że na chwilę wystawiłam ciało na słońce, natychmiast pojwiało się na mojej skórze uczulenie. Od kiedy piję Sok Noni mogę już normalnie się opalać. Moja alergia na słońce minęła. Sok Noni pomógł mi też w rzuceniu palenia. Wcześniej wielokrotnie próbowałm rzucić papierosy, ale bezskutecznie. Teraz nie palę już od trzech miesięcy.
Krystyna J, Polska, 12 grudnia 2004

Sok Noni zaczęłam podawać mojej 12-letniej córce, która od dziecka cierpi na egzemę na rękach. Nie pomagały jej żadne leki. Jedynie Sok Noni poprawił stan jej skóry na rękach. Teraz skóra na jej rękach jest miekka i nie ulega ponownej infekcji.
Ana R, USA, 30 czerwca 2000

Po wakacjach moja trzyletnia córka dostała zapalenie skóry. Córka często budziła się wnocy z powodu strasznego swędzenia i męczącego bólu. Skóra w okolicy żołądka i na nogach bardzo ją bolała. Już nie mogliśmy patrzeć jak ona cierpi. Dermatolog przepisał jej Cortizone, który dawaliśmy jej. Jednak postanowiliśmy spróbować Sok Noni. Po przeczytaniu ulotki wiedzieliśmy, że na pewno nie zaszkodzi córce. Kupiliśmy 4 butelki Noni. Już po czterech tygodnaich jej skóra była wyleczona. Sok Noni jest darem od Boga. Dzięjuję Bogu za wszystkie dobre rzeczy które stworzył. Dziękuję również firmie, która rozpowszechnia ten wspaniały Sok. Noni zaczęłam sama pić, odzyskałam energię po porodzie. Piłam noni i tak dobrze się czułem ze zabrałam się do mycia okien już piątego dnia po urodzeniu naszego czwartego dziecka. Miałam wtedy już 40 lat i nigdy wcześniej nie czułam się tak dobrze po urodzeniu dziecka. Jeszcze raz dziękuję.
Cornelia, USA/Niemcy, 30 sierpnia 2002

Miałam brodawki na spodzie moich stóp, które były bardzo bolesne i piekące. Już po dwóch miesiącach picia Soku Noni brodawki zniknęły.
E.Zangel, Austria, 4 listopada 2000

Po piciu Soku Noni stan mojej skóry bardzo się poprawił. Moja skóra wyglądała młodziej. Ludzie myślą, że usunęłam zmarszczki.
Esther K, USA, 12 kwietnia 2001

Miałam brązowe plamy na twarzy. Kupowałam specjalne kremy do twarzy za 50$, aby je usunąć. Jednak specjalne i drogie kremy nic nie pomagały. Sok Noni usunął brązowe plamy z mojej twarzy.
Bertha B, USA, 19 kwietnia 2001


Polecamy :