Noni

Sok Noni CaliVitazamowienie noni

Kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciaży zaczęłam pić Sok Noni. Sok Noni dodał mi więcej energii i obniżył poziom stresu.Noni piłam codziennie przez cały okres ciąży i nigdy nie doświadczyłam żadnych przykrych objawów ciąży, takich jak: poranne mdłości, huśtawki nastrojów, bóle głowy, oraz złe samopoczucie. Podczas porodu nie używałam żadnego środka przeciwbólowego. Urodziła zdrowego 4,5 kilogramowego dzidziusia. Synek był bardzo żywy, już po urodzeniu unosił główkę do góry.  Moja położna była zdumiona. Szpital opuściłam po 48 godzin po porodzie, gdyż nie miałam niemal żadnych ran, ani obrzmień. Sok Noni zaczęłam też podawać mojemu synkowi. Noni jest jedyną rzeczą jaką pije oprócz mleka z piersi. Zauważyłam też różnicę pomiędzy moim synkiem, a innymi dziećmi w jej wieku. Synek rzadko płacze, łatwo śpi. Już po dwóch miesiącach miał całkowitą kontrolę nad główką i zaczynał się już przewracać. Jestem szczęśliwa, że mam takiego zdrowego synka.
Kathleen T, USA, 6 kwietnia 2003

Miałam bardzo trudny poród i mój synek od urodzenia miał wiele problemów ze zdrowiem. Podczas wizyty u wizyty u lekarza jakiś rok temu, lekarz zauważył, że synek jest bardzo mały jak na swój wieki stracił na wadze. Był anemiczny. Byo to w okresie kiedy przyjaciel wprowadził nas do biznesu związanego z Sokiem Noni. Dawałam synkowi 2 uncje dziennie z multiwitaminą. Zmiany jakie zobaczyłam u synka były zdumiewające. Budził się szczęśliwy, miał większy apetyt, poziom enegii niespodziewanie wzrósł. Od czasu kiedy zaczął pić Sok Noni urósł ponad 5 cm i przytył 1,5 kg. Mąż nie mógl uwierzyć w te zmiany u naszego syna. Od tego momentu on również pije Sok Noni.
Danielle S, USA, 15 lutego 2002

Sok Nonu poznałam dzięki ogłoszeniu w “Penny Saver”. Następnego dnia otrzymałam informacje o soku, który dawał wiele korzyści. Nie mogłam uwierzyć w opowieści tych ludzi. Przecież nawet ich nie znałam. Pomyślałam, że nie mam nic do stracenie. Już o trzech dniach poczułam się lepiej. Wtedy miałam 3 dzieci w wieku poniżej czterech lat. Byłam zmęczona, nie miałam energii, mój organizm był wypalony. Nie miałam dość czasu, aby powrócić do sił po urodzeniu drugiego dziecka, ponieważ zaraz byłam w ciąży z kolejnym. Po urodzeniu mojego trzeciego dziecka stałam się bardzo nerwowa. Zaczęłam krzyczeć na mojego męża z byle powodu. Przytyłam prawie 25 kilogramów. Kiedy zaczęłam pić Sok Noni miałam lepsze samopoczucie, więcej energii, a także straciłam na wadze. Czułam się też seksualnie pobudzona. Nie mogłam uwierzyć w taką odmianę. Tego po Noni się niespodziewałam. Mąż był również pozytywnie zaskoczony taką odmianą. Dzięki Noni moja skóra stała się też gładsza. Polecam picie Soku Noni każdemu. Wyniki przyjdą same. Mąż również zaczął pić Sok Noni. Jemu Noni pomaga lepiej spać i pomaga w walce z bólami. Sok Noni polecamy każdemy członkowi naszej rodziny. To działa.
Mary, Jan M, USA, 12 listopada 2002


Polecamy :