Noni

Sok Noni CaliVita



zamowienie noni

Cierpię na cukrzycę. Pijąc Sok Noni w ciągu trzech miesięcy poziom cukru we krwi obniżył mi się od 7.4 do 6.0. Nie łapią mnie już skurcze nóg. Od 10 lat miałem otwarte wrzodzenia na piętach, które też znikło.
Unni H, Norewgia, 21 kwietnia 2001

Jestem chory na cukrzycę. Dwa tygodnie temu kupiłem pierwszą butelkę Soku Noni. Zacząłem pić Noni 2 uncje dwa razy dziennie. W tym samym tygodniu zauważyłem, że nie potrzebuje już tak dużej dawki insuliny jak zawsze. Następnego dnia zwiększyłem dawkę Noni do trzech uncji. W nocy w niedzielę i poniedziałek musiałem wstawać z łóżka z powodu niskiego poziomu cukru we krwi. Musiałem zjeść coś słodkiego, aby podnieść poziom insuliny. Właśnie wczoraj na stronie nonitestimonials.com przeczytałem następujący komentarz Dr. Stephen Halla, M.D.,”Noni normalizuje funkcję receptorów ścianek komórek i wiele osób z mojej praktyki z cukrzyca typu II jest wyleczona.” Jestem zdumiony. Jeszcze potrzebuję brać małą dawkę insuliny. Czas pokaże kiedy będe mógł przestać. Prawie rok później – coraz więcej zdumiewających wyników!! Parę miesięcy po tym jak pisałem pierwszą cześć powyższego opisu, zauważyłem, że zaczęło mi powracać czucie w niektórych rejonach moich stóp, które miały poważny defekt nerwów [neuropatia cukrzycowa]. Zacząłem odczuwać chodząc boso po podłodze, czy jest ciepła czy zimna – co się nie zdarzało przez kilka poprzednich lat. Kilka lat temu wziąłem udział w badaniach w University of Texas Southwestern Medical School, która kontynuowała badania europejskich specjalistów – aby zatrzymać bądź zmniejszyć chorobę nerwów w moich stopach. Po tych badaniach stan choroby pogarszał się. Myślałem, że nerw “umierał” i nie ma żadnego sposobu aby przywrócić jego funkcje. Sok noni udowadnia, że konwencjonalna mądrość medyczna jest niestety często w błędzie. Nie mam jeszcze pełnego czucia w stopach i nie wiem czy kiedykolwiek będę miał, ale poprawa funkcji nerwów trwa. Kiedyś nie mogłem utrzymywać równowagi stojąc w ciemności albo z zamkniętymi oczyma. Jeśli chcesz wiedzieć – wiele nerwów na spodzie naszych stóp dostarcza mózgowi ze sprzężeniem zwrotnym, potrzebne dane do utrzymywania równowagi. To sprzężenie zwrotne było znacznie zmniejszone w moim przypadku. Ale około dwa miesiące temu – w czerwcu 2002 -nagle odkryłem, że już nie muszę opierać się o ścianę kiedy zamykam oczy podczas mycia głowy. Sok Noni piję dwie uncje przed snem i trzy uncje przed śniadaniem.
Tom R, USA, 10 sierpnia 2002

W wieku 46 lat stwierdzono u mnie cukrzycę. Poziom cukru we krwi miałem tak wysoki, że musiałem zażywać tabletki. Byłem na systemie żywienia opartym na kilku produktach. Jednak 3 tygodnie temu byłem na ścisłej diecie, która zmniejszyła poziom cukru we krwi do 9. Trzy tygodnie temu zacząłem pić Sok Noni. Żeby sprwadzić działanie tego soku przestałem brać inne tabletki. W tym samym czasie rozpocząłem podróż i musiałem zupełnie zrezygnować z diety. Jadłem szybko, gotowe jedzenie i żywność hotelową o różnych nieokreślonych porach. Podczas tych trzech tygodni poziom cukru w mojej krwi nie rósł..; spadł do 8 a odczyty które dokonałem przez dwa ostatnie ranki wynosiły 7.8. Nie miałem czasu na ćwiczenia podczas podróży i w ten sposób uwierzyłem w działanie tego produktu. Każdy musi sam wypóbować do siebie odpowiednią dawkę Noni. Pracuję wiele godzin w różnych strefach czasu, ale dzięki Noni śpię zdrowo i budzę się odświeżony. Jestem bardzo szczęśliwy, że mam Sok Noni. Dzięki niemu m.in. ograniczyłem wydatki na inne odżywki i teraz wydaję 1/5 poprzednich kosztów.
J. Morgan, Kanada, 27 września 2002

Moja mam cierpi na cukrzycę. Od trzech miesięcy pije Sok Noni. Po dwóch miesiąsach picia Noni zauważyła poprawę. Zazwyczaj miała poziom 160 nawet kiedy brała leki. Po wypiciu Noni miała poziom cukru 145. Mama pije teraz czwartą butelke Soku Noni i zauważyła, że stała się bardziej energiczna i radosna. Mniej boli ją też ciało. Będę bardzo szczęśliwy jeśli Mama będzie cały czas, tak radosna jak teraz.
Lesacaan, Filipiny, 2000

O Soku Noni dowiedziałem się z gazety. Postanowiłem zatelefonować i dowiedzieć się czegoś o Noni. Byłem sceptyczny, gdyż próbowałem już wielokrotnie takich naturalnych środków, bez żadnego efektu. Byłem już zmęczony ciągłym braniem zastrzyków. Choruję na cukrzycę typu 2. Zanim zacząłem pić Sok Noni mój poziom cukru wynosił 387, podczas gdy normalnie wynosi 100. Piłem Noni przed snem. Już po pierwszym dniu stosowania Noni zauważyłem poprawę. Tylko raz obudziłem się, aby wstać do łazienki, a wcześniej budziłem się przynajmniej 4 razy. Skurcze nóg i ból ramion znikneły. Zacząłem wierzyć, że to wszystko dzięki Noni. Obecnie jestem w trakcie 90 dniowej próby, wierzę, że będę wolny od leków i będę żył z normalnym poziomem cukru we krwi.
Claudio L, USA, 2 czerwca 2002

Sok Noni piję razem z moją żoną od stycznia 2003 roku. Żona choruje na cukrzycę. Po zastosowaniu Soku Noni jej poziom cukru we krwi zmniejszył się o 20 kresek do 89. Żoną lepiej sypia też. Zaś mi Sok Noni pomógł zmniejszyć wysokie ciśnienie krwi. Twierdzę, że Noni poprawi jeszcze lepiej nasze zdrowie. To działa.
John, Tajlandia, 28 stycznia 2003

Moja siostra była chora na cukrzycę typu II. Musiała chodzić na dializy przez cztery lata. Odkąd pije Sok Noni, zmniejszyła dawkę insuliny i innych leków. A obecnie nie zażywa ich już wcale. Siostra jest niezmiernie wdzięczna Noni.
Po R, USA, 30 czerwca 2000

Mój ojciec cierpi na cukrzycę od 25 roku życia. Rok temu ojciec dostał wylew po którym ma sparaliżowaną lewą stronę ciała. Ojciec miała przepisane przez lekarza leki i specjalną dietę po której stan zdrowia taty się powoli polepszał. Mógł już powoli chodzić po domu. Jakiś miesiąc temu dowiedziałam się o Soku Noni. Ojciec zaczął pić Sok Noni. W ciągu pierwszego tygodnia picia Noni poziom cukru we krwi u taty znacznie się obniżył. Teraz zmniejsza ilość insuliny. Tata czuje się i wyglada znacznie lepiej i żywiej, nie ma już też problemów ze snem.
Annkawa, 10 kwietnia 2002

Sok Noni pomimo kwaskowatego smaku bardzo pomaga na cukrzycę. Mam dziesięć lat i jestem chory na cukrzycę. Kiedy poziom cukru mi się podnosi rodzice natychmiast dają mi uncję Soku Noni. Jedna uncja wystarcza, żeby poziom cukru opadł. Sok Noni bardzo mi pomógł.
Erick S, Meksyk, 21 kwietnia 2001

Mój wujek przez ponad 3 lata walczył bezskutecznie z cukrzycą. Do czasu, aż dałem mu Sok Noni. Już po 3 miesiącach picia Soku Noni, jego poziom cukru unormował się. Wcześniej wujek poddał się amputacji nogi z powodu gangreny. Która była przyczyną bardzo wysokiego poziomu cukru. Teraz myśli, że gdyby o noni dowiedział się wcześniej, to mógłby uratować nogę.
Francis W, Singapur, 29 marca 2000

Choruję na cukrzycę typu II. Mój poziom cukru we krwi utrzymuje się w granicach 207. Już po czterech tygodniach picia Noni poziom cukru zmniejszył się do 66 i 74. Lekarz zmniejszył mi dawkę glyguride z 15 mg do 5 mg i pozwolił odstawić dawkę popołudniową. Teraz mój poziom cukru nie przekracza 100.
John U, USA, 21 kwietnia 2001

Przyjaciółka powiedziała mi, że jej brat, który choruje na cukrzycę czuł mrowienie w okolicach trzustki po około 15 dniach picia soku noni. Po 30 dniach jej brat całkowicie zrezygnował z insuliny. Dziękuję Bogu za ten wspaniały owoc.
Marc R, USA, 20 września 2001

Od kiedy pijemy Sok Noni nasze życie bardzo się zmieniło. Moja chora żona na cukrzycę czuła się wspaniale. Jej lekarz powiedział jej, że jesli nie będzie się leczyła, to może zapasć w spiączkę. Jej poziom cukru we krwi wynosił 600 punktów! Żona zdecydowała się na picie Soku Noni. Kiedy odwiedziła lekarza, wyniki były zachwycające. Dzięki Noni jej poziom cukru wynosił 189!
Paul A, USA, 11 kwietnia 2001

Sok Noni piję tylko od tygodnia, a już widzę polepszenie zdrowia. Poziom cukru we krwi opda a objawy alergii są łagodniejsze. Poprawiła mi się też pamięć i polepszyła koncentracja. Mam zdecydowanie więcej energii.
Terri F, USA, 21 kwietnia

Choruję na cukrzycę od 18-go roku życia. Obecnie mam 44 lata. Stosując Sok Noni zmniejszyłam dawkę insuliny z 70 jednostek do 32 jednostek. Mam nadzieję, że w przyszłości będę mógła całkiem odstawić insulinę. A energia mnie po prostu rozsadza.
Tina P, USA, 21 kwietnia 2001

W 1998 roku lekarz stwierdził u mnie cukrzycę. Zapropomował mi, żebym chodziła na spotkania dla cukrzyków. Usłyszałam tam o strasznych objawach choroby na które mogę zapaść. Byłam tylko na dwóch spotkaniach, które bardzo skutecznie mnie przestaszyły. Mój przyjaciel ze Stanów Zjednoczonych powiedział mi o Soku Noni. W tym okresie Noni nie był jeszcze dostępny w Australii. Zapoznałam się ze szczegółowymi informacjami o Soku Noni w internecie. Podczas picia Noni nie brałam żadnych leków. Zanim skończyłam trzy butelki Soku Noni, mój poziom cukru spadł. Od tego czasu Sok Noni piję cały czas, a poziom cukru utrzymuje się od 5 do 6. Nie mam już kłopotów  z cukrzycą. Lekarz ostatnio stwierdził, że nie mam już cukrzycy. Jestem przekonana, że Sok Noni pomoże każdemu.
Marre T, Australia, 14 grudnia 2002


Polecamy :