Noni

Sok Noni CaliVitazamowienie noni

Mam na imię David i jestem mistrzem kucharskim od 16 lat. W przeszłości przez 20 lat paliłem marihuanę. Zdarzało się, że paliłem codziennie pół uncji, żeby poradzić sobie ze stresem. Miało to wpływ na moje życie. Miałem huśtwkę nastrojów, nie mogłem znieść nawet małej porażki. Chociaż próbowałem nie potrafiłem wyjść z tego nałogu.  Od półtora roku rozmawiałem z moją dziewczyną jak wyjść z nałogu i opowiadałem jej o moich stanach depresji. Lekarz przepisał mi środki antydepresyjne. Moja matka była uzależniona od takich srodków przez wiele lat. Nie chciałem, więc pchać się w kolejny nałóg. Szukałem pomocy w różnych żródłach m.in. w Komisji Zdrowia Umysłowego i u chińskiego zielarza. Żadna z tych metod nie pomogła. Około 15 miesięcy temu dowiedziałem się o Soku Noni. Pomyślałem, że nie mam nic do stracenia. Byłem strasznie zaskoczony, gdy po dwóch dniach picia Soku Noni zauważyłem poprawę. Moje huśtawki nastroju nie były już tak dokuczliwe, spałem lepiej, poziom mojej energii wzrósł i myślałem dużo jaśniej. Podczas następnymi sześciu miesięcy moje zdrowie (zarówno umysłowe jak i fizyczne) bardzo się poprawiło i używałem coraz mniej marihuany. Nie mogłem się powstrzymać od opowiadania ludziom o cudach noni. Tuż przed Nowym Rokiem 2002 moja partnerka zdecydowała się rzucić palenie papierosów a paliła przez ponad 16 lat. Byliśmy bardzo szczęśliwi, ponieważ oboje wiedzieliśmy, że to będzie bardzo ważne dla jej zdrowia. Powiedziałem jej, że chciałbym rzucić palenie marihuany i oboje rzuciliśmy palenie 1 stycznia 2002. To było to. Rzuciłem palenie ponad 15 miesięcy temu i nie miałem pragnienia ani potrzeby zastąpienia tego nałogu czymkolwiek dzięki sokowi noni. Dzięki Noni nasze życie bardzo się zmieniło. Jesteśmy nowymi ludzmi. Ludżmi bez żadnych nałogów.
David W, Australia, 25 maja 2003

Dzięki Noni nie mam już migrenowego bólu głowy. Miałam wypadek i musiałam przez siedem miesięcy leżeć w łóżku. Sok Noni wyleczył moją depresję w którą wpadłam, gdy straciłam pracę i dostarczył mi nową ilość energii.
Kenneth D, USA, 18 sierpnia 1999

Moja przyjaciółka przez 70 lat brała tabletki na wysokie ciśnienie. Po piciu Soku Noni przez dwa miesiące nie musiała brać już żadnych tabletek. Ogólnie jej stan zdrowia bardzo się poprawił. Po rozwodzie z moim mężem po 20 latach małżeństwa wpadłam w depresję. DZięki Noni powróciłam na nowo do życia. Teraz wierzę, że jeszcze będę w życiu szczęśliwa.
Reiterer J, Austria, 28 pażdziernika 2000

Sok Noni poznałem dzięki mojej córce. Byłem sceptyczny do Soku Noni, nie mogłem uwierzyć jak Noni może działać na tyle chorób. To byłoby zbyt piękne. Po około trzech tygodniach picia Soku Noni mój ból pleców przeszedł. Noni brałem przede wszystkim na polepszenie skóry i wypadanie włosów. Zniknęła też często pojawiająca się zgada i niestrawność. Moja szwagierka pije Sok Noni na głeboką depresję. Już po trzech dniach poczuła się lepiej i odstawiła leki antydepresyjne. Sok Noni daję też mojemu psu. Noni jest darem od Boga. Jestem szczęśliwy, że odkryłem tak wspaniały owoc.
Jan G, USA, 12 kwietnia 2003

Dwa lata temu ortopeda powiedział, że muszę wszczepić sobie protezę kolana. Abym mogła chodzić musiałam używać laski. Sok Noni poleciła mi nieznajoma kobieta. Postanowiłam spróbować. Zanim wypiłam pół butelki Soku Noni już wiedziała, że nie będe potrzebowała operacji. Poprawiło mi się też samopoczucie. Nie zażywałam już leków na depresję. Moje kolano nadal pracuje a ponadto doświadczyłam wielu cudownych “efektów ubocznych” takich jak: więcej energii, poprawa snu. Wszystkim polecam Sok Noni, aby oni też odkryli ten cudowny owoc.
Carolyn L, USA, 12 listopada 2002

Rok temu cierpiałam na głęboką depresję spowodowaną kłopotami zdrowotnymi. Do dziś dziękuję Bogu za osobę, która poleciła mi Sok Noni. Początkowo wątpiłam czy ten Sok naprawdę działa. Mój mąż skomentował to następująco: “Spróbuj, nie masz nic do stracenia a może ci pomoże”. Nie żałuję, że spróbowałam Soku Noni. Teraz czuję się znakomicie i każdemu opowiadamy o Soku Noni. Pomagamy ludziom poprawić jakość życia i swoje zdrowie.
Carlos i Norma O, USA, 20 sierpnia 2001


Polecamy :