Noni

Sok Noni CaliVitazamowienie noni

Brałam antybiotyki aby usunąć skazy z mojej skóry. Po kilku seriach antybiotyków moja skóra nabrała ładnego wyglądu. Z powodu częstego brania antybiotyków miałam zakażenia drożdżakami. Początkowo zakażenia wystepowały co pół roku, potem coraz częściej. Był okres, że chodziłam do lekarza z tego powodu co miesiąc. Preparaty przepisywane przez lekarz nic nie pomagały. Badanie krwi również nic nie wykazało. W czerwcu 2002 roku przyjaciel powiedział mi o Noni. Podczas picia pierwszej butelki Soku Noni zauważyłam, że objawy Candida minęły. Nie mogłam w to uwierzyć. Piję Sok Noni cały czas i nie byłam od temtej pory u lekarza.  Sok Noni zupełnie mnie wyleczył. Czasami mogłam obchodzić się bez soku noni przez tydzień i nie było nawrotów drożdżaków, ale czułam dyskomfort. Wyciągnęłam z tego taki wniosek, że sok nie jest uzależniający. Teraz używam produktów pielęgnacyjnych z noni i one także robią cuda dla mojej skóry. Jej stan polepszył się tak bardzo że każdy z moich znajomych zwracał na to uwagę. Dziękuję za stworzenie takiego wspaniałego Soku. Już nie obawiam się zakażenie drożdżakami Candida.
Clarene Y, Singapur, 14 kwietnia 2003

Sok Noni rozpocząłem pić z powodu opryszczki, na którą cierpiałem od trzech lat. Postanowiłem sprawdzić czy Sok Noni mi pomoże. Nie mogłem uwierzyć w to co odkryłem. W ciagu 24 godzin wszystkie odznaki tej choroby przeszły. Wcześniej miałem ataki które trwały trzy tygodnie. Noni jest cudownym darem od Boga. Dziękuję za Sok Noni.
Jill B, Kanada, 24 lutego 2003

Mam 49 lat mój stan zdrowia ogolnie jest dobry. Jednak przez ostatnie 13 lat pojawiały się podrażnienia odbytnicy z jednoczesnymi przypadkami nieznośnego swędzenia. Okazało się że główna przyczyna znajduje się w moim układzie trawiennym. O Soku Noni dowiedziałem się od znajomego. Zdecydowałem sie spróbować pić Sok Noni. Po 6 tygodniach picia Noni i zmniejszeniu słodyczy swędzenie znikło. Znikło też swędzenie mojej lewej stopy. Poziom mojej energii wzrósł. Teraz moge polecać Sok Noni każdemu.
Brian B, Nowa Zelandia, 18 marca 2002

Mam 41 lat i nigdy nie miałam żadnych problemów z zakażeniami drożdży. Myślałam, że to mnie nie dotyczy. Do czasu. Pewnego dnia obudziłam się i poczułam mocne swędzenie i pieczenie. Byłam akurat w służbowej podróży. Nie wiedziałam co robić. Miałam przy sobie jedynie Sok Noni. Zdecydowałam się posmarować swędzący obszar. Szokiem dla mnie było to że po około 15 sekundach po posmarowaniu swędzenie i pieczenie minęło! Nie mogłam w to uwierzyć. Od temtego momentu nigdy nie miałam już takiej przypadłości. Spróbujcie sami, to działa.
Susan W, USA, 24 pażdziernika 2002


Polecamy :