Noni

Sok Noni CaliVitazamowienie noni

Od roku 1994 chodziłam do różnych lekarzy, bo miałam problemy z guzami piersi. W 1999 roku zaczęłam pić SOk Noni. Byłam pozytywnie zaskoczona kiedy mój guz zmniejszył się z 5 mm do 2mm! Także ogólne moje zdrowie się znazcnie polepszyło.
Catherine D, USA, 21 kwietnia 2001

Od września dostałam bóle w dole brzucha. Lekarz stwierdził torbiele w każdym jajniku. Aby usunąć torbiele musiałam poddać się wycięciu macicy. Ból był tak straszny, że brałam trzy Tylenole co cztery godziny. Sok Noni zaczęłam pić dzięki mojej Mamie. Po krótkim czasie straszne bóle ustąpiły. Dwa tygodnie przed planowaną operacją nie czułam już bólu i nie musiałam brać Tylenolu. W czasie operacji miałam pionowe nacięcie, które oczywiście goi się dłużej. Po pięciu dniach od wyjścia ze szpitala nie miałam faktycznie żadnego bólu i miałam bardzo dobre samopoczucie. Moja mama ciągle opowiada o moim szybkim wyzdrowieniu i dzieli moją historię z wieloma ludźmi ponieważ naprawdę czuję, że Noni pomogło w moim bólu a następnie gojeniu się. Teraz dziękuję Bogu za to, że moja historia zakończyła się szczęśliwie. Sok Noni piję nadal. Dzięki Noni mam apetyt, zobaczyłam tez spadek wagi mojego ciała. Od ośmiu miesięcy Sok Noni jest częścią mojej diety.
Lorraine H, USA, 10 kwietnia 2003

Mój stan zdrowia bardzo się pogorszył. Dowiedziałam się, że mam guza w gardle. Postanowiłam więc pić Sok Noni. Guz tak mi dokuczał, że nie mogłam oddychać przez nos. Nie miałam pieniędzy, ani ubezpieczenia, aby zrobić badanie CT. Za ostatnie oszczędności kupiłam Sok Noni. Zaczęłam pić Sok Noni i po 3 dniach guz zaczął maleć. Mogłam poruszać karkiem, ból głowy na który ciepiałam przez 10 lat minął. Zniknął też potworny ból krzyża, ręki i palców. Moje ręce i stopy już nie marzną. Mogę normalnie oddychać i nic mnie nie boli. Noni nie jest kuracją na wszystko, ale może pomagać w wielu dolegliwościach. Mam tyle energii, ile nie miałam odkąd miałam 20 lat. Śpię lepiej. Ustąpiła nadkwasota. Czuję się 99% lepiej. Informuję o tym wszystkich ludzi, z którymi mam do czynienia. Pewnego dnia, gdy robiłam badanie piersi odkryłam, że twarde zgrubienie które było dookoła mojej piersi zniknęło. Pamiętam, że kiedy robiłam mammografię, zapytałam technika czy rak boli a on odpowiedział, że tylko wtedy kiedy umierasz od tego. Od lat żyłam z bólem ale wierzyłam, że rak nie zacznie się rozwijać. Teraz, gdy skontrolowałam moją pierś okazało się że to już minęło. Wiem że sok noni to usunął. Sok Noni usunął również kamienie z mojej nerki. Mąż również postanowił pić Sok Noni. Już zawsze będziemy pili Sok Noni. Jest on niezbędny dla naszego zdrowia.
Drucilla B, USA, 6 marca 2002


Polecamy :