Noni

Sok Noni CaliVitazamowienie noni

Zachorowałam na 24 godzinną grypę albo zatrucie pokarmowe. Objawy pasowały do obu chorób: nudności, wymioty, straszna biegunka, osłabienie, zawroty głowy. Przychodziło nagle, w ciągu godziny zaczynałam się czuć bardzo źle. Zwykle moja gehenna zaczynała się o 21.30, a o 6.00 rano byłam już odwodniona. Byłam tak słaba, że nie mogłam chodzić. Miałam zawroty głowy, skurcze mięśni na całym ciele. Serce biło mi nieregularnie i szybko. Postanowiłam wypic Sok Noni. W ciągu 5 minut wszystkie objawy minęły!!! To był cud, spowodowany dzięki Noni. Dzięki Noni nie mam już żadnych problemów ze zdrowiem.
Ann Marie D, USA, 21 kwietnia 2001

Dzięki Noni pozbyłam się częstych infekcji górnych dróg oddechowych i przeziębienia.
Anne D, USA, 30 czerwca 2000

Kiedy mój syn miał czternascie miesięcy powaznie zachorował. Miał bardzo wysoką gorączke i straszny kaszel. Zawieżliśmy go do szpitala w którym stwierdzono infekcję w klatce piersiowej co może być łagodnym stanem zapalenia płuc. Gdy wypisano receptę pozwolono nam iść do domu ponieważ syn dobrze oddychał. Po pięciu dniach na antybiotykach nadal bardzo mało jadł i pił, nie wspominając o tym, że był strasznie obolały. Lekarz powiedział, że infekcje klatki piersiowej bardzo powoli przechodzą. Ale ja postanowiłam dać dziecku Sok Noni. Zaczęłam dawać synowi trzy łyżeczki do herbaty dziennie. Nie mogłam uwierzyć, ale po dwóch dniach jadł i pił jak dawniej i był bardzo zadowolony. Trzy miesiące później złapał gorączkę więc dałam mu znów sok. Gorączka przeszła lecz następnego dnia znów się nasiliła. Trochę spanikowałam, lecz zamiast zabrać go natychmiast do lekarza, zwiększyłam mu dawkę noni z dwóch łyżeczek do herbaty dziennie (jak zawsze) do trzech uncji dziennie. Po trzech dniach mój syn był ponownie zupełnie zdrowy. Cała moja rodzina dziekuje za Sok Noni. Nie chcę nawet myśleć, co bybyło gdyby nie Sok Noni.
Barbara K, Canada, 5 kwietnia 2003

Syn brata złapał wirus żołądka. Już następnego dnia wirusem zaraziła się jego córka, kolejego dnia jego żona. Jedyną osobą która nie złapała wirusu był brat. Dzięki temu, że tylko on pił Sok Noni.
Jerri C, USA, 30 czerwca 2000

Od kiedy piję Sok Noni mam więcej energii. Mój mąż miał bakterie w płucach. Bardzo często był tak zmęczony, że spał po 18 godzin. Od kiedy zaczął pić SOk Noni, zaczął powracać do zdrowia. Teraz razem co rano pijemy Sok Noni. Dzięki Noni objawy mojej alergii również stały się mniej dokuczliwe. Dziękuję za ten wspaniały owoc.
Joyce S, USA, 11 listopada 2002

Przez wiele lat ciągle łapałam zapalenie pochwy. Byłam też osłabiona i miałam objawy niskiego poziomu cukru we krwi. Od kiedy piję Sok Noni czuję się znacznie lepiej. Już nie czuję zmęczenia, nie choruję już na zapalenie pochwy i nie mam objawów niskiego poziomu cukru. Moja córka pociągała nosem każdego ranka, co kończyło się bardzo często gorączką lub prowadziło do zakażenia ucha. Codziennie dawałam jej około 1 łyżeczki do herbaty soku noni i teraz już nie pociąga nosem i rzadko choruje. Dziękuję Bogu, za to, że dał nam Sok Noni.
L. Maranowski, USA, 16 grudnia 2002

Moja wnuczka chodzi do przedszkole, a tam bardzo często występowała jakaś epidemia. Wnuczka kilka razy w miesiącu przychodziła do domu z objawami wysokiej grypy. Od kiedy pije Sok Noni, wszystkie epidemie przechodzi bardzo łagodnie. Sok Noni stał się jej codziennym rytuałem.
Mary Lou, USA, 23 kwietnia 2001

Mój syn często łapie bardzo wysoką gorączkę. Za każdym razem gorączka sięga 40 st.C i trwa aż tydzień. Podczas ostatniej gorączki dałam mu Sok Noni. Już następnego dnia gorączka minęła. Od tamtego czasu miał tylko raz “atak” gorączki, ale tym razem wynosiła ona 39 st.C i to tylko przez jeden dzień. Cała nasza rodzina pije Sok Noni. Dzięki Noni nasze życie stało się weselsze i zdrowsze.
Susan L, Tajwan, 2 kwietnia 2001

Przy ostatnim zapaleniu gardła, zaczęłam płukać gardło Sokiem Noni. Po dwóch dniach zapalenie ustapiło. Teraz kiedy to piszę mam katar. Wypiłam Noni kilka minut temu i objawy znikają. Sok Noni jest cudowny.
Michelle, USA, 16 grudnia 2002


Polecamy :