Noni

Sok Noni CaliVitazamowienie noni

Sok Noni piję od 2003 roku. Już w drugim tygodniu zauważyłam przypływ energii i lepiej spałam. Bóle głowy zupełnie minęły tak samo bóle menstruacyjne. Od lat podzas miesiączki przeżywałam męczarnie. Ból był nie do wytrzymania. W torebce musiałam mieć tabletki przeciwbólowe, które tylko delikatnie pomagały. Ciśnieni krwi uregulowało mi się. Zapomniałam też o zawrotach głowy. Dzięki Noni moja alergia na słońce minęła. Teraz mogę się normalnie opalać. Wczesniej podczas opalania na mojej skórze pojawiały się swędzące pęcherzyki. Pozbyłam się też wrzodów żołądka. Rzuciłam tez palenie. Wcześniej próbowałam tego wielokrotnie, ale za każdym razem powracałam do nałogu. Teraz nie palę już od 3 miesięcy.
Krystyna J, Polska, 12 grudnia 2004

Dzięki Noni pozbyłam się bólów menstruacyjnych i objawów PMS. Sok Noni pomógł mi też w astmie i nadwadze.
Jill C, USA, 21 kwietnia 2001

Kiedy usłyszałam o Soku Noni byłam bardzo sceptyczna. Postanowiłam jednak spróbować Soku Noni. iemal cały rok przed wprowadzeniem do noni miałam wielorakie problemy. Kilka miesięcy odczuwałam pieczenie w żołądku po posiłkach. Lekarz stwierdził zespół jelita nadwrażliwego (IBS) lecz nic co przepisywał nie pomagało. W tym czasie skojarzyłam sobie, że to było pięć miesięcy odkąd miałam problemy z okresem. Udałam się do poradni ginekologicznej z powodu bólu, który miałam w prawej dolnej części brzucha. Tam znaleziono przyczynę która powodowała ból, pieczenie. Po konsultacji i pod wpływem mojej azjatyckiej rodziny, poszłam do lekarza medycyny wschodniej na akupunkturę i mieszankę specjalnych witamin. Pierwszy okres który miałam po tej wizycie przebiegł trochę łagodniej. Jednak przez następne cztery miesiące znów nie miałam normalnego cyklu. Wskazywało to więc, że powinnam zacząć terapię hormonalną , która prawdopodobnie trwałaby przez resztę mojego życia. Brałam witaminy i korzystałam z terapii do czasu aż sok noni pojawił się w moim życiu. Zaczęłam pić około dwie uncje dziennie i po tygodniu miałam moją pierwszą “normalną” miesiączkę od wielu miesięcy. Także po raz pierwszy od ponad roku mój system trawienny zaczął normalnie pracować. Powiedziałam mojemu mężowi że ma nowa kobietę. Inną korzyścią działania soku która mnie ucieszyła, to jego zapobiegawcze działanie. Spędzam dużo czasu jako ochotnik w szkole moich dzieci. Jak pamiętałam od kiedy uczę w szkole albo pracuję z małymi dziećmi, jak tylko nauka się zaczyna zawsze tam jest zimno i pojawiają się choroby układu oddechowego. Jedyną negatywną stroną mojej bytności w szkole było to, że zawsze miałam gorączkę. Przenosiłam także bakterie i zarażałam nimi resztę moich domowników. Ten rok szkolny był inny. Odkąd zaczęłam pić sok noni, nie miałam gorączki czy jakiekolwiek choroby układu oddechowego. Jeżeli zauważam początek choroby gardła biorę dodatkowo uncję noni. Mój syn Jordan, który spędza trzy dni w tygodniu w przedszkolu zawsze przynosił do domu jakąś chorobę albo zarażał się ode mnie. W tym roku nie dzieje się tak. Jeżeli coś złapie mieszam uncję soku noni z innym sokiem i on wypija. Dzięki Noni cała rodzina jest zdrowa i szczęśliwa.
Kathy J, USA, 10 kwietnia 2002

Od lat podczas okresu cierpiałam na okropne bóle, mdłosci i skurcze. Zdarzało się, że ból był tak duży, że nie mogłam normalnie funkcjonować. Sok Noni poleciła mi przyjaciółka. Dzieki Noni nie mam już bólów menstruacyjnych, skurczów, ani mdłości. DZiękuję Bogu za Noni.
Ada G, USA, 10 lutego 2003

Odkąd piję Sok Noni miesiączkę przechodze bez bólu. Wcześniej było to nie możliwe.
C. Campbell, USA, 30 czerwca 2000

Nie miałam okresu przez dwa i pół roku. Była u kilku lekarzy, ale oni nie wiedzieli dlaczego tak nagle zatrzymało mi sie miesiączkowanie. Za każdym razem przepisywali mi pigułki. Nie chciałam się truć tabletkami. Ale zostałam zmuszona do tego. Brałam tableyki przez 6 miesięcy i w tym czasie miesięczkowałam normalnie. Wtedy przerwałam tabletki, bo chciałam znalezć przyczynę. Piłam Sok Noni przez tydzień i po trzech dniach dostałam okres! Teraz miesiączkuję już normalnie, a moje kłopoty z menstruacją należą już do historii.
Krystyna, USA, 21 styzcnia 2003

Przez siedem miesięcy miałam ciągłą miesiączkę. Udałam się do lekarza. Przepisał mi on pigułki, ale nie było żadnej poprawy i nie przestałam krwawić. Udałam się znowu do lekarza, a on znowu przepisał mi inne tabletki. Nie chciałam już brać żadnych prochów, bo są to bardzo szkodliwe tabletki. Postanowiłam spróbować Soku Noni. Po pięciu dniach picia jednej uncji dziennie moje krwawienie zatrzymywało się. Wtedy zauważyłam także, że nie potrzebuję brać moich leków na alergię które używałam od kilku lat i mój żołądek zaczął pracować normalnie. Nigdy też nie czułam się tak dobrze. Mam więcej energii. Cała moja rodzina zaczęła pić Sok Noni. Codziennie jestem wdzięczna Bogu za Sok Noni.
Jo Lee, USA, 25 lutego 2003


Polecamy :