Noni

Sok Noni CaliVitazamowienie noni

Od kilku lat mam bardzo wysokie ciśnienie. Zazwyczaj wynosi ono 170/110 lub 180/120. Co kilka dni mam też bóle głowy, zawroty głowy i gwiazdy przed oczami. Jakby tego było mało pojawiają się też bóle w okolicy serca, niespokojny sen, chroniczny stan niewyspania. Zawsze brałem na te dolegliwości Enarenal. Przez pewien czas czułem ulgę, ale zawsze ukojenie trwało bardzo krótko. Od kwietnia poję Sok Noni. I mogę z czystym sumieniem polecić go każdemu.Jestem dowodem na to, że Sok Noni działa na prawdę. Nadciśnienie stało się historią. Obecny stan to 135/80. Samopoczucie znakomite. Od kilku miesięcy żadnego bólu w okolicach serca. Bóle i zawroty głowy to także historia. Zasypiam łatwo i szybko, budzę się rano wypoczęty i od dwóch miesięcy zaczynam każdy dzień pięciokilometrowym biegiem. Sok Noni jest największym odkryciem ostatnich lat.
Waldemar U, Polska, 2 sierpnia 2003

Sok Noni zacząłem pić po operacji serca. Dzięki Noni moje ciśnienie krwi spadło do normalnego poziomu. Miałem w krwi bakterie, które szkodziły zastawkom mojego serca, nerkom i wątrobie. Z sprawą picia Soku Noni bakterie zniknęły. Dziękuję wszystkim za Sok Noni.
Grane B, Austria, 4 listopada 2000

Moja koleżanka przez wiele lat brała tabletki na nadciśnienie. Odkąd pije Sok Noni nie potrzebuje już żadnych tabletek. Czuję się też znacznie lepiej.
Reiterer J, Austria, 28 pażdziernika 2000

Moja teściowa chorowała na artretyzm kolan i maiała nadciśnienie. Przeżywała też depresję po stacie męża. Teściowa przekonała się w końcu i zaczęła pić Sok Noni. Po trzech dniach powiedziała, że czuje się lepiej. Po tygodniu powiedziała, że lekarz nie wie jak, to się stało, ale jej zdrowie znacznie się poprawiło. Stan jej kolan też się poprawił. Od tamtego czasu teściowa nie rozstaje się z Sokiem Noni.
Patricia B, USA, 30 czerwca 2000

Przez ponad sześć lat brałem tabletki na nadciśnienie. Sok Noni zacząłem pić we wrześniu 2002 roku. Od temtej pory nie biorę żadnych lekarstw. Czuję się świetnie i nie mam problemów ze zdrowiem. Dziękuję Bogu za wspaniały owoc Noni.
Carl E.Jr, USA, 29 kwietnia 2003

Odkiedy piję Sok Noni moje ciśnienie krwi bardzo sie poprawiło. Sok Noni jest najlepszą rzeczą jaką w życiu spotkałam.
Carolyn F, USA, 12 sierpnia 2002

Podczas niedawnej wizyty u lekarza stwierdzono u mnie wysokie ciśnienie. Nigdy nie miałam kłopotów ze zdrowiem, a jedynym lekiem jaki brałam była aspiryna. Postanowiłam pić Sok Noni. Po trzech tygodniach moje ciśnienie wróciło do normy. Nie biorę już żadnych tabletek na nadciśnienie. To jest niesamowite. Mój szwagier był chory na cukrzycę po piciu Soku Noni jego poziom cukru we krwi spadł z 10.5 do 6.5 w ciągu czterech dni. Dziękujemy za Sok Noni.
Jean C, Canada, 30 czerwca 2000

Miałam niskie ciśnienie już od dłuższego czasu i miałam obniżony poziom energii. Po 3 tygodniach picia Soku Noni wszytsko się zmieniło na lepsze. Czuję się bardzo dobrze, mam zwiększony poziom energii i moje ciśnienie wróciło do normy.
Marit S, Norwegia, 21 kwietnia 2001

Podczas wizyty w Meksyku pies ugryzł moją babcię w nogę. Rana nie chciała się zagoić. Lekarze próbowali róznych rzeczy, ale babcia miała wysokie ciśnienie krwi. Wtedy zaczęła pić Sok Noni. W przeciągu tygodnia picia Soku Noni rana po ugryzieniu zagoiła się, a ciśnienie krwi spadło.
Angelica G, USA, 21 kwietnia 2001

Sok Noni zacząłem pić w pażdzirniku 2002, aby poprawić ogólny stan mojego zdrowia. Kiedy robiłem w pracy badania m.in. cholesterol, zauważyłem, że spadł ze 175 do 146. W niedzielę zmierzyłem ciśnienie krwi i wynosiło 98/58. Dzięki Noni czuję się lepiej. Przed piciem Soku Noni miałem dni kiedy czułem się bardzo zmęczony, miałem bóle głowy i alergie. Teraz wszytsko minęło.
L.Nako, USA, 5 czerwca 2003

Sok Noni zaczęłam pić na moją cukrzycę. Mój poziom hemoglobiny wynosił 9, a teraz wynosi 7.5. Lekarz zalecił mi dalsze picie Soku Noni jesli tak pozytywnie działa na moje zdrowie. Również moje ciśnienie uregulowało się. Czuję się wspaniale.
Elizabeth G, USA, 21 kwietnia 2001

Dzięki Noni mój mąż nie ma już problemów z ciśnieniem. Sok Noni kontroluje też symptomy ADHD mojej córki.
Suzanne P, USA, 2 kwietnia 2001

Nigdy nie miałem kłopotów ze zdrowiem, więc nie chodziłem do lekarza. Pewnego dnia musiałem jednak iść kiedy się zraniłem. Badanie krwi wykazało mi poziom cukru 426. Stwierdzono także wysokie ciśnienie krwi, wysoki poziom cholesterolu i cukrzycy. Lakarz przepisał mi kilka recept. O Soku Noni dowiedziałem się od kolegi. Postanowiłem spróbować. Po sześciu tygodniach picia Soku Noni zrobiłem badania. Badania wykazały znaczną poprawę mojego zdrowia. Okazało się, że nie potrzebuję brać już żadnych leków. Dzięki Noni jestem wolny od lecept, lekarzy i leków.
Russell B, USA, 22 listopada 2002

Od kiedy piję Sok Noni zauważyłam polepszenie mojego zdrowia. Zgrubienie moich stóp się zmniejszyło. Sok pomógł mi też w walce z artretycznymi bólami, które występowały także każdej nocy. Pomógł mi też na trawienie, alergie, i obniżył ciśnienie krwi.
Bonnie M, USA, 25 marca 2003

Byłem na sterydach przez 10 lat z powodu alergii. Miałem też wysokie ciśnienie krwi. Od kiedy piję Sok Noni nie biorę juz zastrzyków i żadnych leków na alergię. Cisnienie krwi unormowało mi sie. Do tej pory nie chorowałem. Czuję sie świetnie. Dziękuję za Sok Noni.
Erald H, USA, 21 kwietnia 2001


Polecamy :