Noni

Sok Noni CaliVitazamowienie noni

Przedstawiam Wam historię jak Sok Noni zmienił moje życie.

O Soku Noni dowiedziałam się od osób trzecich. Postanowiłam spróbować tego cudu natury. Jednak byłam bardzo sceptyczna, ale kiedy przeczytałam opisy ludzi którym pomógł Sok Noni i posłuchałam też jak kilkoro z moich przyjaciół opowiedziało mi o tym jak sok pomógł im z alergiami, artretyzmem i rzuceniem palenia, pomyślałam, że spróbuję go używać przez pewien czas. Z powodu mojej wrażliwości na wiele rzeczy, na poczatku zaczęłam pić bardzo małe ilości. 1/2 oz (15 ml) rano na czczo i 1/2 oz (15 ml) przed pójściem do łóżka wieczorem. Już po TRZECIM dniu czułam się znakomicie!!! Budziłam się i świat był dużo bardziej przyjemnym miejscem niż przedtem! Mój poziom energii wzrastał błyskawicznie i mój mąż, Bill, był zdumiony widząc różnicę w moim zachowaniu i ogólnym nastawieniu. Byłam szczęśliwa i spokojna o siebie i każdego dookoła mnie. Powinnam powiedzieć wcześniej że mam długą historię anoreksji i problemów trawiennych, która mogła mieć fatalne skutki. W młodości byłam wyczerpana chodzeniem do szpitali na różne kuracje, które nie dawały żadnej poprawy. Ważyłam tylko 25 kg i od wielu lat nie miałam żadnej  energii ani siły. Obecnie mam 46 lat i czuję znacznie lepiej. Mój organizm nie pamięta już o stratach jakie choroba spowodowała w moim organizmie. Przyzwyczaiłam się do faktu, że nie byłam jak inni i wiedziałam że nigdy nie miałabym siły by żyć normalnym życiem. Dzięki Noni zaczynam na nowo cieszyć się z życia i chwytać każdą chwilę. Gdy piłam Sok zaledwie trzy tygodnie, już miałam bardziej pozytywne spojrzenie na życie i moje zdrowie uległo wyraźnej poprawie! Często chodziłam do kręgarza by usuwać ból w mojej szyi, ramionach i w plecach. Ale odkąd zaczęłam picie Soku Noni niebyłam u niego ani razu! Teraz zwiększyłam moją dzienną dawkę do 3 uncji. Nigdy nie doświadczyłam żadnych dolegliwości z powodu picia Soku Noni.Wcześniej,cierpiałam na  mocne migrenowe bóle głowy co najmniej raz na tydzień, ale od kiedy piję Noni tylko raz miałam lekki ból głowy. Dzień 23 stycznia 2002 r, jest poczatkiem mojego nowego życia. Jestem pewna, że kiedy miałam tamten ból głowy, stało się tak ponieważ byłam tak podniecona Sokiem Noni że nie mogłam spać! Sok Noni polecam każdemu człowiekowi jakiego spotkam. Nawet nie kiedy wręcz zmuszam ich do picia Soku Noni. Chcę, aby oni też poczuli się jak nowonarodzeni. Chcę aby każdy na całym świecie miał szansę czucia się tak dobrze jak ja. Żadnej inny lek czy suplement nie zrobił dla mnie tyle dobrego co Sok Noni zrobił w bardzo krótkim czasie. Przed piciem Soku Noni próbowałem bardzo wielu sposobów na poprawę zdrowia. Ale żaden nawet w połowie nie dorównał Noni. Bardzo dziękuję moim przyaciołom Bonnie i Gunowi za, to, że polecili mi Sok Noni.
Lena B, USA, 17 lutego 2002

Od kiedy piję Sok Noni nie mam już migrenowych bólów głowy. Poziom mojej energii znacznie wzrósł. Wcześniej cierpiałam na wiele alergii, dzieki Noni alergie mineły. Ale najbardziej wdzięczna Noni jestem za to, że uwolniła mnie od nadwagi, którą zdobyłam kiedy siedziałam w domu bezczynnie z powodu wypadku na nartach. Teraz mam 42 lata, a czuję się jakbym miaał 20 lat. Sok Noni dodał mi sił do działania.
Lisa T, USA, 26 marca 2000

Dzięki Soku Noni ja i moja żona doświadczyliśmy wiele korzyści zdrowotnych. Już w ciągu tygodnia picia Soku Noni włókniste cysty w piersi mojej żony stały się mniejsze. Ból całkowicie minął po trzech tygodniach. Mi również Sok Noni pomógł. Od 20 lat cierpiałem na bóle pleców. Już po miesiacu pijcia Soku Noni ból ustąpił. Sok Noni pomógł ponad 20 osobom w naszej rodzinie i przyjaciołom. Od bólu kolana do cukrzycy i spadku nadwagi.
Herb & Kathy P, USA, 21 kwietnia 2001

W życiu nie spotkałam takiego produktu, który działa tak jak Sok Noni. Zanim zaczęłam pić Sok Noni miałam chroniczne zapalenie oskrzeli, straszne alergie, problemy z zatokami, artretyzm w obu kolanach i rękach, problem z dwoma dyskami w dole pleców i ból ramion i szyi. Lekarze powiedzieli, że powinnam mieć operację ponad 20 lat temu. W obecnym wieku jednak nie zaliczałam się do operacji z powodu wielu schorzeń. Przekonałam się, że moje zdrowie nigdy już nie będzie lepsze niż dotychczas. Musiałam żyć z ciągłym bólem i 75 kilogramami wagi której nabrałam przez lata bezczynności i bólu. Pewnego dnia udałam się do dr. Henry który pomógł mi na bóle kolana. Doktor mówił mi że potrzebuję dużo chodzić dla ćwiczeń (było to dla mnie trudne) i wyciągać się na podłodze. Śmiałam się z niego i mówiłam mu, że gdybym położyła się na podłodze to już nigdy nie wstawałbym. To właśnie Dr. Henry powiedział mi o Soku Noni. Postanowiłam spróbować. Wyniki okazały się zaskakujące. Zaczęłam robić rzeczy jakich nie mogłam robić nigdy przedtem, miałem więcej energii. Artretyzm w moich rękach odchodził, i już nie miałam jakiekolwiek oznak zapalenia oskrzeli. Przestałam brać też leki ma zatoki i alergię, gdyż nie były mi już potrzebne. Ustąpił też ból pleców, kolan, ramion i szyi. Po 7 miesiącach picia Soku Noni schudłam 25 kilo, i miałam mnóstwo energii. Dwa razy dziennie wyciągam się na podłodze, chodzę 4 razy na tydzień po 30 minut i gimnastykuję się 2 godziny dziennie, 4 razy w tygodniu. Jeszcze rok temu, nie mogłam się nawet podnieść. Mogę też normalnie pracować. Wstaję rano o 5, a kładę się spać ok. 23.00. Pomimo tego czuję się pełna energii i wypoczęta. Sok Noni ma cudowen działanie. Pomaga wielu ludziom. Dziękuję Bogu za stworzenie tego cudownego owocu. Pragnę również podziekować Dr Henry za to, że powiedział mi o Soku Noni.
Diane T, USA, 29 marca 2001

Sok Noni pomógł mi odzyskać konrolę nad moją wagą. Z powodu wypadku musiałem leżeć w łóżku przez znaczną część roku. Nie mogłem robić rzeczy jakie robiłem wcześniej. Odkąd piję Sok Noni zauważyłem, że mój apetyt się zmienił. Zacząłem bardziej dbać o zdrowie, codzienną dietę i odżywianie.  Po czterech miesiącach picia Soku Noni straciłem 12,5 zbędnych kilogramów. Codziennie piję też litr wody, która jest świetnym dodatkiem do każdego programu straty wagi.
Ron C, USA, 26 listopada 2002

Od tygodnia piję Sok Noni, a już zauwżyłam efekty. Spostrzegłam, że tracę na wadze i zniknęły bóle. Moja skóra stała się gładsza. Bardzie dziękuję osobie która powiedziała mi o Soku Noni.
Shirley M, USA, 10 stycznia 2003

Sok Noni zaczęłam pić w maju 2002 roku, aby urgulować poziom cukru we krwi. Jednak Noni dał mi o wiele więcej przyjemnosci. Po 6 miesiącach picia Noni, ustał mój ból pleców, mam też znakomite krążenie krwi. W następnym miesiącu będę mogła z powodzeniem kontrolować swoją wagę. Od dzieciństwa miałam nadwagę. W wieku 21 lat straciłam wagę z 74 kg. do 50 kg. Ale po urodzeniu dziecka znowu przytyłam 8 kg. Próbowałam stracić zbęde kilogramu poprzednią metodą, ale tym razem nic nie pomagała. Zaczęłam pić Sok Noni. W przeciągu miesiąca waga spadła o 1,7 kg. Dzięki Noni mam lepsze zdrowie i samopoczucie dzięki temu, że mogę konrolować swoją wagę. Dziękuję za Sok Noni. obecnie trudno mi stracić 8 kg, ale następnym razem napiszę co się będzie działo.
Supada, Tajlandia, 23 marca 2003

Obiecałam napisać co się działo, więc piszę. Sok Noni naprawdę działa. W poprzednim miesiącu zrzuciłam 1,7 kg, a w tym 1,5 kg. Sok Noni pomógł też mojemu ojcu. Ojciec ma 62 lata i pali bardzo dużo papierosów. Dwa tygodnie temu miał grypę i mocny ból mięśni. Lekarz przepisał mu leki. Ja podawałam mu Sok Noni z gorącą wodą przez trzy dni. Już po trezch dniach ojciec wyzdrowiał. W tym czasie poszedł do szpitala zbadać się na ból mięśni. Lekarz znowu przepisał mu leki i stwierdził problemy z kolanem. Lekarz powiedział, że jeśli lek nie przyniesie poprawy wtedy będzie musiał przejść operację. Teraz daję ojcu trzy i pół do czterech uncji soku noni przed snem. Opowiem następnym razem co się będzie działo. Dziękuję za ten wspaniały owoc Noni.
Supada, Tajlandia, 22 kwietnia 2003

Mam 55 lat. Przeżyłam kilka wypadków samochodowych i przytyłam 23 kilogramy i przybyło mi wiele centymetrów. Próbowałam wielu sposobów i diet, aby pozbyć się nadwagi, ale nadal ważyłam tyle samo. Dziesięć miesięcy temu rozpoczęłam picie Soku Noni przed każdym posiłkiem, i małą porcję po posiłku. Zaczęłam chodzić z mężem na regularnie spacery. Sok Noni zajął się moją nadwagą. Juz wiem, że przez to, że prowadziłam leniwy tryb życia nie mogłam schudnąc. Teraz czuję się świetnie. Moje ubrania w końcu idealnie leżą na mnie. Codziennie piję 2 litry wody i dobieram odpowiednią, zdrową żywność. Teraz jestem nową osobą i czuję się znakomicie. Z siłą Boga i Sokiem Noni wszystkie rzeczy są możliwe.
Terri K, USA, 16 stycznia 2003


Polecamy :