Noni

Sok Noni CaliVitazamowienie noni

Sok Noni piję od kwietnia 2003 roku. Już w ciągu pierwszego tygodnia picia Soku Noni zauważyłam przypływ energii i lepszy sen. Nareszcie zaczęłam wstawać wyspana i to już po 6 godzinach snu. Minęły też częste bóle głowy i bóle menstruacyje, które od lat były nie do zniesienia bez środków przeciwbólowych. Już pierwszy okres minął bezboleśnie. Wyrównało mi się też ciśnienie krwi. Zapomniałam o zawrotach głowy, przez które nie kiedy nie mogłam normalnie funkcjonować. Ustąpiła zupełnie też moja alergia na słońce. Od 23 roku życia byłam uczulona na słońce i nie mogłam dłużej przebywać na słonce ( nie wspomne nawet o opalaniu), bo pojawiały mi się skórze swędzące pęcherze. Nareszcie mogę się opalać!!! Pozbyłam się też wrzodów żołądka. Dzięki Noni rzuciłam palenie. Wcześniej próbowałam zerwać z nałogiem wielokrotnie, ale za każdym razem powracałam do palenie papierosów. Tym razem nie palę już od 3 miesięcy.
Krystyna J, Polska, 12 grudnia 2004

Jestem Amanda i mieszkam w Australii. W medycynie pracowałam ponad 12 lat. Przez 17 lat paliłam nałogowo nikotynę i często marihuanę. Około 18 miesięcy temu dowiedziałam się o Soku Noni. Przeczytał o Noni, że pomaga w walce z nałogami, ale byłam bardzo sceptyczna. Kontynuowałam palenie w czasie picia 30ml soku noni dziennie. Każdego dnia jednak mówiłam sobie, że ten sok miał zatrzymać moje nałogi. Bardzo chciałam zobaczyć jaki będzie wynik. Ku mojemu zdumieniu w miarę upływu miesięcy codziennego picia soku, powoli pojawiały się sytuacje, które nie zdarzały się nigdy przedtem. Zapominałam o kupowaniu papierosów i zaczynałam nie lubić smaku papierosów. Dzięki tym wydarzeniom zdecydowałam się rzucić palenie 1 stycznia 2002 roku. Rzuciłam nie tylko papierosy, ale też marihuanę. Powiedziałam sobie przed styczniem 2002 roku, że muszę zminić te nałogowe przyzwyczajenia. Pierwszego stycznia 2002, zrobiłam sobie pierwszą próbę i poszłam posiedzieć przed moją zmianą w pracy z moimi kolegami, którzy palili. Siedziałam rozmawiając i czując zapach, ale ku mojemu zdumieniu nie czułam pragnienia zapalenia czegokolwiek. Spędzałam całe dnie przechodząc przez pokoje, w których pracuję czując zapach dymu i nadal mnie nie ciągnęło. Nie miałam też żadnych efektów ubocznych, gdyż Sok Noni jest w 100% naturalny. Nie przybrałam na wadze i nie miałam huśtawek nastroju dzięki temu, że piłam Sok Noni. Dziękuję tym którzy namówili mnie na Sok Noni. Dzięki Noni jestem wolna od nałogów. A ile zaoszczędziłam pieniędzy! Teraz jestem dumna, że udało mi się uwonić od nałogów.
Amanda E, Australia, 8 pażdziernika 2002

Od 20 lat byłem nałogowym palaczem. Dzięki Noni rzuciłem palenie i odniosłem sukces w walce z nałogiem.
Herb N, USA, 11 kwietnia 2001

Dzięki Sokowi Noni zrezygnowałam z picia czarnej kawy ( 5 filiżanek dziennie) i czuję się znacznie lepiej. Spełniło się moje marzenie.
Sawan K, USA, 21 kwietnia 2001

Dzieki Noni mam więcej energii w sobie i nie muszę żuć tabaki już od 42 dni. Mój nałóg minął. Od 20 lat żułem tabakę codziennie. Nie chciałem zrezygnować z tabaki i byłem zły na żonę, że mnie zmusza do tego. To Sok Noni zmienił moje podejście do życia. Pierwszym pozytywnym objawem picia Soku Noni było podniesienie mojej energii. Dziękuję Noni za pozbycie się nałogu.
Steve H, USA, 8 styczeń 2003

Mój przyjaciel miał problemy z alkoholem. Kiedy zaczął pić Sok Noni przestał mieć pociąg do alkoholu. Stwierdził też, że Sok Noni kosztuje znacznie mniej niż szkody które przynosił nałóg picia alkoholu.
Thayer L, USA, 30 czerwca 2000


Polecamy :