Noni

Sok Noni CaliVitazamowienie noni

Jestem 44- letnim mężczyzną. Sok Noni piję od kwietnia 2003 roku. Oto moja historia choroby: 1. Mam wrzody na dwunastnicy. Dają znać o sobie regularnie na wiosnę i jesień ale też czasami w innych porach. Od kiedy piję Sok Noni do dnia dzisiejszego ani razu wrzody nie dały znać o sobie. Przeczytałem w dostępnych w internecie wiadomosciach, że Noni leczy rany także wewnętrzne. Sądzę, że bóle wrzodowe w moim przypadku należą juz do przeszłości. 2.Od kilku lat nie mogę spać. Sypiam 4-5 godzin na dobę. Z tego powodu zazwyczaj jestem zmęczony w ciągu dnia. W ciągu dnia musiałem wypić 3 – 4 kawy. Wiedziałem, iż kawa szkodzi na ciśnienie i żołądek. Po paru dniach picia Soku Noni kawa poszła całkowicie w “odstawkę”. W ciągu 2 ostatnich miesięcy picie kawy radykalnie zmniejszyłem. Od tej pory kawę piłem tylko w celach towarzyskich. Dzięki Noni umysł mi się nieco rozjaśnił i mam o wiele więcej energii. 3.Z powodu zmęczenia średnio raz na tydzień przez kilkadziesiąt minut “kłuło” mnie serce. Także z powodu w.w. a może także i np.: wahań ciśnienia, złej pogody czasami bolała mnie głowa. Od kiedy piję Sok Noni do tej pory powyższe dolegliwości nie wystąpiły u mnie ani razu. 4.Dzięki Noni odkryłem nagły wzrost kondycji – podam przykład: Dwa tygodnie temu w weekend dwukrotnie z rodziną byłem nad jeziorem Lubikowskim. W sobotę oraz w niedzielę zafundowałem sobie i córkom przejażdżkę po jeziorze “canoe” (trzyosobowy kajak). Po dwugodzinnym niemal nieprzerwanym wiosłowaniu (głównie tylko moim) nie czułem żadnego zmęczenia. Sok Noni polecam więc również sportowcom. 5. Sok Noni piję teraz także profilaktycznie, wiadomo bowiem, że im osoba jest starsza, tym bardziej dopadają ją różne choroby.
Waldemar D, Polska, 3 sierpnia 2003

Od kilku lat nie jem kapusty, ogórków, cebuli, szczypiorku, maku itp. Czasami jednak ochota na te rzeczy zwycięża. I za każdym razem np. po zjedzeniu mojego ulubionego bigosu, zaczynają się dokuczliwe bóle wrzodów. Od kilku dni sprawdzam Sok Noni. Robię mu “egzamin”. Specjalnie jem kapustę, ogórki czy smażoną kiełbaskę. I NIC!!! Nie mam żadnych bólów. Mogę wreszcie jeść to, na co przyjdzie mi ochota.

Wypróbowałam już wszystkich dostępnych leków na rynku, jak też leków przepisanych mi przez lekarzy. Ale żadne leki specjalnie mi nie pomagały, jedynie łagodziły bóle. Musiałam uważać na wszystko co jem. Nie mogłam przewracać się w łóżku i wykonywać prac w ogrodzie. Każdy nieuważny ruch sprawiał mi ogromny ból. Lekarze zalecili mi jedynie wyeliminowanie uciążliwych produktów z mojej diety. Jedynym posiłkiem jaki mogłam jeść był ryż z małą ilością warzyw. Kiedyś przyjaciel powiedział mi o Soku Noni. Nie miałam nic do stracenia. Po tygodniu picia Soku Noni zauważyłam poprawę. Pod koniec miesiąca wróciłam do jedzenia wszystkiego na co miałam ochotę. Mogłam normalnie wykonywać pracę w ogrodzie, bez żadnego bólu. Sok Noni działał na mnie znakomicie. Powiedziałam lekarzowi o Soku Noni. Lekarz również był zachwycony Sokiem Noni i poprosił mnie o butelkę Soku Noni.
Jolene, USA, 29 maja 2003

Sok Noni odmienił całe moje życie! Już nie mam bólów miesiączkowych na które cierpiałam od 8 lat i nie cierpię na zarzucanie kwasu żołądkowego. Sok Noni jest prawdziwym błogosławieństwem dla mojego zdrowia.
Heather Ja, Canada, 25 stycznia 2002

Odkiedy piję Sok Noni, nie mam już problemów z żołądkiem. Nie mam juz zgagi. Bolało mnie kolano, bo miałam wodę w kolanie. Ból ten również minął. ustąpił też ból pięty. Dziekuję Bogu za ten wspaniały owoc Noni.
Lilian, USA, 11 kwietnia 2003

Sok Noni odmienił całe moje życie. Dodał mi energii i rozwiązał moje problemy z zarzucaniem kwasu żołądkowego.
Robert D, USA, 25 stycznia 2002

Noni ukoił chroniczny ból moich pleców, zarzucanie kwasu żołądkowego i wyrównał mi poziom cukru we krwi.Polepszył moje samopoczucie i dodał mi energii.
Terry S, USA, 21 kwietnia 2001

Sok Noni postanowiłam pić na przewlekłe bóle pleców. Od kilku lat żyłam tylko dzięki środkom przeciwbólowym. Ciepiałam też na brak snu. Już od dwóch miesięcy nie biorę żadnych leków przeciwbólowych i śpię całą noc. Dzięki Noni nie muszę juz używać przepisanego leku na zgagę.
Reese M, Canada, 1 sierpnia 2003

Dokuczała mi bardzo zgaga i zarzucanie kwasu żołądkowego. W ciągu trzech tygodni picia Soku Noni zauważyłem, że nie mam juz problemów ze zgagą. Nie muszę używać już też szkodliwych leków.
Charles L, USA, 30 czerwca 2000


Polecamy :