Noni

Sok Noni CaliVitazamowienie noni

Dwa lata temu mój syn zachorował na półpasiec. Syn musiał z tego powodu przerwać pracę. Lekarz przepisał mu recepty. Ale zalecone leki nie przynosiły żadnej ulgi. Podałam mu wtedy Sok Noni. Zaczął go pić i smarować Noni chore miejsca. Przez kolejene dni syn badal przemywał chore miejsce nasączoną watę Sokiem Noni. Twierdził, że Noni mu pomaga i przynosi ulgę. W ciągu 48 godzin używania Noni, ból zmniejszył się w ogromnym stopniu. Następnie syn zmniejszył dawkę konsumpcji soku do 3 – 4 razy na dziennie przez następny tydzień i już nie potrzebował przemywać sokiem zarażonych miejsc. Po 9 dniach syn wrócił do pracy. Syn polecił innym osobom chorym na półpasiec swoją metodę. Wszystkie cztery osoby doswiadczyły takich samych wyników jak syn. Jedna Pani miała półpasiec w oku, druga dookoła torsu, mój syn miał półpasiec w nodze i pośladku, kolejna osoba miała zaatakowaną całą owłosioną część głowy. Jedna z osób miała cały tors pokryty półpaścem. Jedna z tych osób miała półpasiec od trzech miesięcy. Pani z półpaścem w oku była chora od pięciu tygodni i ból ją dosłownie torturował, zanim porozmawiałam z jej mężem. Powiedziała mi później że to był cud, ponieważ w ciągu 72 godzin picia i stosowania na chore miejsce soku noni ból bardzo się zmniejszył.
Renya M, Australia, 24 lipca 2002

W czasie Świąt Dziękczynienia zaczęłam czuć ból po lewej stronie pleców obok nerek. Myślała, ze były to skurcze spowodowane noszeniem walizek. Jednak ból dokuczał mi coraz bardziej. Zaczęłam leczyć się sama. Byłam pewna, że moje środki pomogą mi na ból. Córka zrobiła mi też masaż, bo byliśmy pewne, że ból jest związany z mięśniami. Następnego dnia jednak pojawiła się na moim ciele wysypka i ból jeszcze bardziej mi dokuczał. Postanowiłam jeszcze spróbować rozgrzewającego opatrunku. Jednak on też nie przyniósł ukojenia. Córka stwierdziła, że jej to wygląda na półpasiec. Lekarz potwierdził jej diagnozę. Zaczęłam pic Sok Noni. Kiedy dowiedziałam sie, że Sok Noni działa też przeciwwirusowo zwiększyłam dawkę Soku Noni. Wieczorem na chore miejsca przyłożyłam kompres z Soku Noni. Spałam z nim całą noc. Rano nie czułam już bólu. Wysypka też znikła. Od tamtej pory nie miałam żadnego ataku półpaśca. Sok Noni jest cudownym odkryciem, który pomaga i odżywia nasze komórki ciała.
Jacquelyn F, USA, 10 grudnia 2002

W listopadzie 1996 lekarz stwierdził u mnie półpasiec. Obejmował lewą stronę głowy, czoła, i oczu. Lekarz przepisał mi leki przeciwwirusowe. Lekarz ostrzegł mnie też, że mogę odczuwać ból przypominający ukłucie igłą przez co najmniej rok, a nawet do końca życia. Zdrętwiała mi też lewa strona czoła, lekarz powiedział, że to już pozostanie na zawsze. Odczuwałam straszny ból, który czasami nie dał się wytrzymać. W styczniu odkryłam Sok Noni. Wiele słyszałam pozytywnych opini o Noni, więc zamówiłam butelkę Noni. Nie myśląc nawet o półpaścu. Jednak już od pierwszej uncjii bóle znikły. Byłam zaskoczona i nie mogłam uwierzyć. Sok Noni skonczył mi się lutym i okropny ból powrócił znowu. Zamówiłam jak najszybciej kolejną butelkę Noni. I znowu odkryłam, że Sok Noni pomaga mi na bóle. Noni piję cały czas. Najbardziej zadziwiająca rzecz zdarzyła się po okresie regularnego picia noni przez około 2 lata. Zaczęłam mieć uczucie mrowienia w zdrętwiałej części czoła i ku mojemu zdziwieniu zdrętwienie całkowicie znikło i wróciło czucie. Moje zdrowie poprawiło się dzięki Noni.  Sok Noni jest cudownym owocem stworzonym przez Boga dla ludzi. Dzięki Noni nie cierpiałam długo na straszne bóle.
Joyce G, USA, 1 września 2002

Od 2,5 roku chorowałam na półpasiec. Z tego powodu cierpiałam też na inne dolegliwości- zmęczenie, bolace ręce, bezsenne noce i ból pleców. Miałam też jeszcze inne przypadłości. Jednym z nich był problem z tętnicą szyjną. Aby zasnąć i spać musiałam leżeć na prawej stronie. W październiku zaczęłam pić Sok Noni. Piłam Noni trzy razy dziennie. Już po drugim dniu picia Soku Noni zauważyłam wzrost energii i czułam się znacznie lepiej. Po piątym dniu picia Noni poczułam się jakbym wychodziła po wielu latach z mgły. Dziesięć dni przed stosowaniem noni pojawiła się wysypka na rękach i klatce piersiowej. Półpaśce zlokalizowały się w ręce. W ciągu poprzednich dwóch i pół roku pojawiły się w lewej ręce i około dziewięć miesięcy później były już w prawej ręce i były tam przez około dziewięć miesięcy. Gdy myślałam, że już minęły, cofnęły się do prawej ręki. Aby chociaż trochę złagodzić ból używałam Belladonny. Jednak Belladonna nigdy nie usunęła półpaśca z mojej skóry. W dziesiątym dniu picia Noni wysypka minęła. Moją następną godną uwagi poprawą były ręce. Były one tak chore, że nie mogłam nawet otwierać słoika. Puchły poniżej kciuka. Następnie minął ból ramion powodowany zwyrodnieniem dysków szyjnych. Bóle pleców trwające od ponad dwunastu lat, były teraz znacznie mniejsze. Po około trzech miesiącach picia noni, zauważyłam, że problemy z moją szyją (tętnica szyjna) minęły – tętnica nie była już pulsująca wieczorem kiedy kładłam się spać. Któregoś dnia ktoś zapytał mnie czy Sok Noni działa też nma vericose żył, wtedy spojrzałam na swoje nogi i zauważyłam, że żyły były nie widoczne. Byłam mile zaskoczona. Sok Noni pomaga całem mojej rodzinie. Ostatnio mój syn oparzył sobie ręce. Przykładał okłady z Noni na chore miejsce dwa razy dziennie. W ciągu 48 godzin oparzenie trzeciego stopnia zaczęło się goić. Już po tygodniu syn znowu uprawiał sport. JC nie ma też żadnej blizny po oparzeniu. Sok Noni jest też znakomitym lekarstwem na gorączkę i grypę. Używamy naszego noni rozpylając go do nosa. Pomaga na zatoki i usuwa bóle głowy. Olejek noni wyleczył także zakażenie ucha. Jeśli pijesz Sok Noni, to cieszysz się zdrowiem i radością życia. Pomagaj sobie pijąc sok z wspaniałego owocu Noni.
Nancie J.F, USA, 11 kwietnia 2002


Polecamy :