Noni

Sok Noni CaliVitazamowienie noni

W styczniu 2004 roku dostałem wiadomość o ciężkiej chorobie mojego ojca. Udałem się do lekarza ojca. Lekarz powiedział, że nowotwór prostaty został zbyt późno zdiagnozowany. Organizm taty ostał całkowicie zaatakowany przez nowotwór. Operacja mogła tylko pogorszyć zdrowie ojca. Lekarze zrobili tylko tacie przetokę nerkową, ponieważ miał tak zanieczyszczone nerki, że już nie funkcjonowały. Lekarze dawali mu najwyżej miesiąc życia. Po chemioterapii wypisali ojca do domu. Lekarze nie ściągnęli mu przetoki nerkowej – powiedzieli mu, że będzie ją musiał nosić do końca życia ( miesiąc). Wtedy tato zaczął pić Sok Noni. We wrześniu tacie została ściągnięta przetoka nerkowa. Tato chodził na spacery i normalnie funkcjonował. Obecnie pije Noni profilaktycznie dwa razy dziennie.
Robert L, Polska, 5 lutego 2005

Około 7 lat temu zaczęły się moje problemy z prostatą. Jedyny problem jaki był z tym związany, to natychmiastowe oddawanie moczu, kiedy tylko poczułem potrzebę. Nie mogłem czekać ani chwili. Była to przypadłość bardzo nie wygodna. W nocy budziłem się kilka razy, aby udać się do toalety. Sok Noni zacząłem pić pięć lat temu. Wcześniej próbowałem wielu innych metod, ale żadna nie przynosiła efektu. Po tygodniu picia Soku Noni zauważyłem poprawę. W nocy nie musiałem wstawać do toalety, albo wstawałem bardzo rzadko. Mogłem w końcu podróżować normalnie. Sok Noni rozwiązał mój problem w co najmniej 90%. Kiedy nie piłem Noni przez kilka dni zauważyłem, że mój problem powoli wraca. Jestem wiec stałym miłośnikiem Soku Noni. Sok Noni jest cudowny. Przez 5 lat doświadczyliśmy, zobaczyliśmy, i usłyszeliśmy wiele korzytsnych opini o Soku Noni.
Robert G, Kanada, 4 kwietnia 2002

O Soku Noni usłyszałem w maju 1997 roku. Właśnie wtedy miałem dolegliwości spowodowane prostatą. Wcześniej próbowałem wielu różnych rzeczy na moją prostatę, ale nic nie pomagało. Każdej nocy około 5 razy musiałęm iść do toalety. Już po trzech dniach picia Soku Noni nie budziłem się w nocy z koniecznością udania się do toalety. Obecnie jest czerwiec 2003 i nie odczuwam żadnych problemów z prostatą. Czuję się świetnie i mam mnóstwo energii.
Bob B, USA, 26 czerwca 2003

Od ponad 30 lat pracuję jako kierowca ciężarówki. Sok Noni wyleczył moją prostatę. Nie mam już z nią żadnych problemów. Dzięki Noni mój artretyzm też został wyleczony.
Dale M, USA, 21 kwietnia 2001

Sok Noni pomógł mojemu tacie na prostatę. Synowi kiedy się oparzył. Noni pomaga całej mojej rodzinie. Dziękujemy Noni.
Anne Marie E, Kanada, 30 czerwca 2000


Polecamy :