Noni

Sok Noni CaliVitazamowienie noni

O Soku Noni dowiedziałem się trzy tygodnie temu i od razu zacząłem pić ten Sok. Od dwóch lat choruję na niedokrwienie dolne nóg. Z tego powdu dolną część nóg mam czarną. Najgorzej jest zwłaszcza wiosną i jesienią. Wtedy ból jest nie do wytrzymania.  Próbowłem wielu leków przeciwbólowych, ale żaden lek nie przynosi nawet lekkiego ukojenia bólu. Pewnego dnia brat przyniósł mi butelkę Soku Noni i powiedział- „Masz – to jest Twoje lekarstwo”. Z miejsca zacząłem pić Noni. Nie miałem nic do stracenia. Już na drugi dzień nie czułem bólu i poszedłem na rynek. Niznaczny ból odczuwam, ale przynajmniej teraz mogę chodzić i normalnie funkcjonować. Obecnie piję Sok Noni dwa razy dziennie, aby ból ustąpił całkowicie.
Władysław S, Polska, 11 grudnia 2004

Przeszedłem nieudaną operację na żylaki. W czasie tej operacji pękła żyła. Skończyło się to smiercią kliniczną i problemami jakie do tej chwili mam. Od 4 miesięcy piję Sok Noni. Ale w pierwszym miesiącu piłam nie regularnie. Mam siedzącą pracę i mało się ruszam. Zauważyłam jednak poprawę zdrowia. Uregulowały mi się wszystkie zaburzenia klimakteryjne. Zniknęły bóle głowy, zniknęły opuchlizny kostek, krążenie mam zdecydowanie lepsze. Uregulowało mi się także niskie ciśnienie krwi. Pracuję przed komputerem i nosiłam okulary. Noni poprawił mi też wzrok. Teraz pracując nie muszę już miec okularów.
Maria W, Polska, 14 grudnia 2004

W lipcu 1995 roku dostałem ataku serca. 20 lipca przechodziłem bardzo poważną i skomplikowaną operację serca. Potem musiałem poddać się kolejnej operacji. Przez kolejne 5 dni byłem na podtrzymywaniu życia. Ze szpitala wyszedłem po 5 miesiącach. Jednak trzykrotnie wracałem na oddział intensywnej terapii z powodu komplikacji. Za każdym powotem na oddział byłem w krytycznym stanie. Lekarze po operacjach przepisali mi 7 różnych terapii. Obecnie nie potrzebuję już skomplikowanego leczenia. Dzięki Noni jestem wolny od leków. Sok Noni poprawił mi też wzrok, nadciśnienie. Grypa, bóle głowy oraz rak skóry twarzy w trzech miejscach, minęły. Polepszył mi się także słuch. Rozmiar spodni w ciągu roku zjechał z 38 do 33, znikły problemy z prostatą. Lekarze wcześniej ostrzegali mnie, ze nigdy nie wrócę do pracy i , że jestem zagrożony śmiercią w każdej chwili. W tym roku mam 70 lat i pracuję nadal w swoim zawodzie. Dziękuję Noni za to co zrobił dla mojego zdrowia.
Glenn L, USA, 6 lutego 2001

Sok Noni piłem po operacji serca. Moje ciśnienie krwi uregulowało mi się. Bakterie, które były we krwi zniknęły. Teraz już nic nie szkodzi moim zastawkom. Dziękuję za Sok Noni.
Grane B, Austria, 4 listopada 2000

Moja mama zachorowała na stadium zastoinowej niewydolności serca. Lekarze dawali jej 3 miesiące życia. Szwagier namówił mnie i moją siostrę, abyśmy dali Mamie SOk Noni. Po tygodniu picia Soku Noni mama wstała z łóżka i chodziła z naszą pomocą do łaznienki. Teraz mama pije Sok Noni codziennie. Dziękujemy.
Ronald C, USA, 21 kwietnia 2001

W kwietniu 2000 roku przyjaciel powiedział mi o Soku Noni, który może zmienić moje życia. Byłem ciekawy jak Noni może odmienić moje życie. Byłem sceptyczny do opowiadań przyjaciela i zdecydowałem się przekonać czy rzeczywiśnie ten sok jest tak cudowny. Leczyłem się na wysokie ciśnienie krwi i nieregularne bicie serca. Nieregularne bicie serca zdarzało mi się co tydzień i trwało około 2 dni. Włącznie z zadyszką, potami i utrudnieniami we wchodzeniu po schodach. Żadne leki od lekarza nie pomagały. W maju kupiłem pierwszą skrzynkę Soku Noni i zacząłem pić Noni regularnie. Od temtej chwili nie miałem więcej nieregularności, ale ciśnienie krwi było jeszcze wysokie. W czerwcu byłem na badaniach i nadal miałęm wysokie ciśnienie. Lekarz przepisał mi leki. Ale zanim postanowiłem brać leki od lekarza, zauważyłem, że moje ciśnienie wróciło do normy. Sok Noni piję dwa razy dziennie. Od tamtej chwili czuję się bardzo dobrze i nie mam żądnych kłopotów ze zdrowiem.
Leopold B, Austria, 28 października 2000

Byłem bardzo poważnie chory w 1996 roku. Przeżyłem dwa ataki serca i kilka operacji. Od kiedy piję Sok Noni zauważyłem znaczny wzrost mojej energii. Po tygodniu picia Soku Noni nie brałem szkodliwych leków ma serce i artretyzm. Dzięki Noni polepszył mi się wzrok i nie muszę już chodzić w okularach.
E.J.M, USA, 25 stycznia 2002

Z powodu problemów z sercem spędziłem pewnien okres czasu na oddziale intensywnej terapii. Po wyjściu ze szpitala lekarze zapiasali mi wiele leków, które powodowały liczne skutki uboczne. Cały dzień miałem wypełniony tabletkami. Dzięki Noni moje zdrowie znacznie się poprawiło. W koncu wróciłem w pełni do życia. Dziękuję Ci Noni.
Donald A, USA, 14 kwietnia 2001

Dzięki SOkowi Noni wróciłem do zdrowia. Noni uregulował bicie  mojego serca, poprawił cholesterol. Moje trójglicerydy spadały o blisko 200 punktów. Miałem granicznie wysokie ciśnienie krwi, które teraz jest zupełnie normalne. Tuż przed poznaniem noni plułem krwią i miałem krew w ustach niemal codziennie. Potem tylko parę tygodni picia noni i minęło. Było to ponad 6 lat temu. Od temtej pory nie mam żadnych problmów ze zdrowiem. Dzięki Noni mam więcej energii i drętwienie nadgarstka ustąpiło. O Soku Noni opoawiadam wszystkim. Noni jest na prawdę Darem od Boga.
Dennis G, USA, 12 listopada 2002

Na skutek picia Soku Noni mój mąż przestał brać leki na serce i czuje się teraz znacznie lepiej. Sok Noni jest niesamowity. Nic nie działa tak jak Sok Noni.
Catherine M, USA, 30 czerwca 2000

Przeszłam otwartą operację serca w 1998 roku. Kiedy opuściłam szpital czułam się fatalnie i miałam ból klatki piersiowej. Sok Noni zaczęłam pić w październiku 2000 roku. Po trzech tygodniach picia Soku Noni ból ustąpił. Czuję teraz wspaniale. Dziękuję za Sok Noni.
Alfonza H, USA, 21 kwietnia 2001

Miałem dwie operacje na otwartym sercu, trzy anginoplastyki i wylew. Trzy miesiace temu budziłem się z bólem głowy i drętwiały mi ręce. Postanowiłem pić SOk Noni. W przeciągu pieciu dni drętwienie rąk ustąpiło, bóle głowy też przeszły. Obecnie piję trzy uncje dziennie Noni. Moje doelgliwości od tamtem pory się nie pojawiły.
Arthur W, USA, 15 listopada 2002

W 1985 roku lekarz stwierdził u mnie fibromyalgię (ból włókien mięśniowych). Osoby chore na tą dolegliwość cierpią na różne obajwy. Zwłaszcza doskwiera im ból i zmęczenie. Ja dodatkowo cierpiałam jeszcze na zaparca, często oddawanie moczu, suchą skórę, słabe paznokcie, słabe krążenie i alergię przez cały rok. Chorowałam też cały czas na grypę. W lutym jakby jeszcze mało było tego, wykryto u mnie artretyzm stóp. Przez ów schorzenie nie mogła, chodzić i stać. Od 6 lat nie mogłam normalnie funkcjonować. Mogłam tylko korzytsać z terapi w basenie. Wchodzenie i schodzenie po schodach było dla mnie bardzo wyczerpujące. Pomimo chorób musiałem pracować zawodowo. Każdego dnia po pracy byłam ogromnie zmęczona. Musiałem odmawiać różnych zajęć z powodu strasznego zmęczenia i bólu. Przez ten czas próbowałam wielu różnyc leków, ale nie odczuwałam żadnego polepszenia zdrowia. Żadne leki nie pomagały. Jestem osobą wesołą, ale były czasy kiedy czułam się smutna z powodu moich schorzeń. W kwietniu dowiedziałam się o Soku Noni. Była bardzo sceptyczna. Próbowałam w życiu wielu takich naturalnych soków, ale bez rezultatów. Ale zdecydowałam się spróbować, jeszcz ten jeden raz. Zaczęłam pić Noni w maju 2000. Po trzech dniach zauważyłam znaczny przypływ energii, czyłam się znacznie lepiej, byłam wypoczęta i radosna. Piłam Noni przez kolejne tygodnie. Po trzech tygodnaich czyłam się świetnie. Zamóiłam więc skrzynkę Soku Noni. Chciałam sprawdzić czy to nie była tylko jednorazowa poprawa zdrowia. Moja mama również doświadczyła poprawy zdrowia dzięki Noni. Po trzech miesiącach picia Soku Noni fibromyalgia i artretyzm przeszły Mam dużo energii. Potrzebuję tylko 6 do 8 godzin snu zamiast 10 godzin jak w ciągu ostatnich 15 latach. Nie mam już zaparć! moje płytki paznokci znowu są różowe i są mocniejsze. Moja skóra jest już miękka, a włosy wygladają zdrowo. Teraz mogę normalnie chodzić, sprzątać, czuję się jakbym dostała nowe zdrowie. Teraz nie poznostało mi nic innego jak codziennie dziękować Bogu za Sok Noni.
Lynn N. USA, 20 grudnia 2000

Przez 40 lat miałem kłopoty ze snem i dokuczliwy ból podczas gry w krykieta, golfa lub podczas uprawiania ogrodu. Wszyscy uważali, że powinieniem pójść na operację. Jednak ktoś powiedział mi o Soku Noni. Po dwóch miesiącach picia Soku Noni nie czułem żadnego bólu. Obecnie biorę 10ml co trzeci dzień po wypiciu szklanki wody na czczo. Dziękuję Bogu za Noni. Mam też wiele energii. Mój wskazujący palec, który z powodu przecięcia nerwu był drętwy przez 25 lat odzyskał pełne czucie. Moja żona również pije Sok Noni i cieszy się, że ból który był wynikiem osteoporozy i artretyzmu  minął. Żona może teraz razem ze mną grać w golfa.
Douglas F, Australia, 22 maja 2002

O Soku Noni dowiedziałam się w sierpniu 1999 roku. Akurat w tym czasie byłam zmęczona i bardzo zestresowana. Sok Noni więc przykuł moją uwagę. Po kilku dniach picia Noni zauważyłam, że mam więcej energii. Praca stala się dla mnie łatwiejsza i czuje się lepiej. Po czterech tygodniach picia Noni minęły też problemy z krążeniem moich nóg i opuchlizna nóg zeszła. Od temtego czasu cała moja rodzina pije Sok Noni. Moja córka cierpiała od urodzenia na neurodermatozę i alergię. Po sześciu miesiącach picia Noni, jej kłopoty ustąpiły. Dzięki Noni jestem szczęśliwa.
Karin C, Niemcy, 11 kwietnia 2001


Polecamy :