Noni

Sok Noni CaliVitazamowienie noni

Sok Noni zaczęłam pić 17 lutego 2003 roku. Od tej pamiętliwej daty nie mam żadnego bólu. Czuję się wspaniale, mam ogromnie dużo energii. Sok Noni piję w dalszym ciągu ponieważ działa na moje zdrowie wspaniale.
Cathy, Kanada, 22 marca 2003

W 1965 roku podczas gry w baseball złamałem kostkę. Od tamtej pory stan ów kostki stale się pogarszał. Prawie codziennie odczuwałem ból, a zwłaszcza w nocy. Budziłem się z powodu bólu kostki. We wrześniu 2002 roku zacząłem pić Sok Noni. Po 3 tygodniach ból w kostce stawał się coraz mniejszy. Byłem ogromnie zaskoczony i nie mogłem w to uwierzyć. I pomyśleć, że przez tyle lat cierpiałem z powodu bólu. SOk Noni piję teraz cały czas.
Dick F, USA, 12 listopada 2002

Sok Noni piję od kwietnia 2003. Już po drugim tygodniu pocia Soku Noni zauważyłam lepszy sen i wzrost energii. Nareszcie zaczęłam wstawać wyspana i to już po 6 godziach snu. Bóle głowy, które zawsze mi dokuczały minęły. Ustąpiły też bóle menstruacyjne, które od kilku lat mi ogromnie dokuczały. Przedtem zawsze musiałam mieć przy sobie tabletki przeciwbólowe. Już podczas pierwszej miesiączki nie czułam żadnego bólu. Uregulowało mi się też ciśnienie krwi. Zapomniałam też o zawrotach głowy, które przeszkadzały mi w codziennym funkcjonowaniu. Dzięki Noni ustąpiła też moja alergia na słońce na którą cierpiałam od 23 roku życia. Teraz mogę się opalać i nie mam żadnej wysypki ani pęcherzyków na skórze. Pozbyłąm się też wrzodów żołądka. Sok Noni pomógł mi też w walce z nałogiem. Wcześniej wielokrotnie próbowałam rzucić palenie, ale zawsze wracałam do nałogu. Teraz nie palę już od 3 miesięcy. Dziękuję Noni.
Krystyna J, Polska, 12 grudnia 2004

Sok Noni zaczęłam pić w grudniu 1999 roku. Mój mąż pił go już wcześniej i jemu Noni złagodził bóle przedramion i dodał energię. To właśnie mąż przekonał mnie, abym zaczęła pic Sok Noni. Mi dzięki Noni ustąpiły bóle głowy i poprawił moje zdrowie.
Elisa S, Kanada, 21 kwietnia 2001

Kiedy spróbowałam Soku Noni już po godzinie odczułam rezultat. Noni złagodził mój ból. W ciągu trzech dni Sok Noni pokonał mój ból. Teraz jestem człowiekiem wolnym od bólu.
Faye E, USA, 30 czerwca 2000

Od 12 lat cierpiałam na bardzo silny, chroniczny ból. Na te bóle pomagały jedynie bardzo mocne tabletki przeciwbólowe. W ciągu pierwszego tygodnia picia Soku Noni bóle jedynie delikatnie ulżyły. Ciągle miałam bóle głowy, zawroty głowy i jeszcze kilka innych dolegliwości. Postanowiłam podwoić dzienną dawkę Soku Noni. Po kolejnych dwóch tygodniach moje dolegliwości minęły. A po miesiącu ataki przeszły i zapomniałam co to był ból. Wcześniej były co najmniej 3 dni w miesiącu kiedy musiałam pracować z okropmym bólem. Dzięki Noni czuję się zdrowo i lepiej. Mam nadzieję, że każdemu Sok Noni pomógł, tak jaki i mnie.
Gudrun K, Niemcy, 12 października 1999

W 1995 roku przeżyłam dwa wypadki samochodowe. Za pierwszym razem zostałam uderzona z tyłu i ucierpiała moja lewa strona ciała. W drugim wypadku zostałam uderzona z przodu i ucierpiała moja prawa strona ciała. Chociłam do wielu lekarzy i próbowałm różnych metod leczenia. Za każdym razem lekarze mówili, że ból będę odczuwała do konca życia. Po trzech miesiącach picia Soku Noni wszystkie bóle ustąpiły! I do tej pory się nie pojawiły. Teraz zawsze dzień zaczynam od Soku Noni.
Margaret L, USA, 21 kwietnia 2001

Dzięki Noni mam więcej energii. Nie czuję też prawie żadnego bólu, który był spowodowany przez moje ISESE (sierpowate krwinki czerwone).
Marie H, Jamajka, 22 marca 2000

Dokuczał mi bardzo mocny ból ramienia, który stawał się coraz mocniejszy. Chodziłem do wielu lekarzy i na różne terapie, ale nic mi nie pomagało na ból. Postanowiłem pić Sok Noni. Po dwóch tygodniach ból całkowicie ustąpił.
Michael C, Niemcy, 11 kwietnia 2001

Miałam dokuczliwy ból ramienia od 6 miesięcy. Z tego powodu miałem już isć do lekarza. Wtedy rodzice poprosili mnie, abym ich zawiózła na spotkanie. Poszłam z rodzicami na prezentację Soku Noni. Dostałam tam pierwszą uncję Noni. Ból ramienia minął wtedy całkowicie i nie wrócił do dzisiaj. Dziękuję Noni.
Keta J, USA, 21 kwietnia 2001

Sok Noni zacząłem pić mając nadzieję, że chociaż w małym stopniu ukoi mój ból ramienia. Przez wiele lat grałem w tenisa i z tego powodu miałem zapalenie ścięgna. Po tygodniu picia Soku Noni nie odczuwałem żadnych zmian. Wtedy wpadła mi w ręce książka “Noni Juice – 101 Medicinal Uses”. Po przeczytaniu ksążki postanowiłem zwiększyć dawkę Soku Noni. W drugim tygodniu obudziłem się w “środku nocy”, jak to zwykle bywało. Stwierdziłem jednak, że słońce jest za oknem i że jest ranek. Spałem przez cała noc. Nie mogłem w to uwierzyć. Dzięki Noni pozbyłem się bólu ramienia i bezsenności którą miałem 10 lat.
Richard J, USA, 30 stycznia 2001

Od kiedy piję Sok Noni poprawił mi się mój układ odpornościowy. Moja rodzina również pije Sok Noni. Ból szyi też mi ustąpił. Sok Noni będę piła do końca życia.
Dee H, USA, 21 kwietnia 2001

Uszkodziłem sobie prawe ramię około 6 lat temu. Od temtej pory miałem dokuczliwy ból tego ramienia. Ból ograniczał ruszanie moim ramieniem. Lekarz stwierzdił, że to jest artretyzm i zalecił zażywać leki. Jednak odmówiłem przyjmowania tych leków. Nie chciałem truć się dodatkowo.Wtedy usłyszałem o SOku Noni. Postanowiłem spróbować. Po trzech miesiącach picia Soku Noni ból całkiem ustąpił. Odzyskałem też pełną władzę w ramieniu. Dzięki Noni nie mam juz bólu i żadnych innych przypadłosci. Dziękuję za Noni i polecam wszystkim.
Curt M, USA, 1 kwietnia 2003

Zaraz po rozpoczęciu picia Soku Noni zauważyłam przypływ energii. Po 6 miesiącach picia Noni wstrzymałam branie Relafenu. Od dzięciu lat cierpiałam na dokuczliwy ból karku. W celu złagozdenia tego bólu dostawałam co jakiś czas zastrzyki. Dzięki Noni jestem wolna od bólu i innych dolegliwosci.
Kathy M, USA, 12 kwietnia 2001

Miałam problemy z szyją, armionami i prawa reką z powodu wykonywanej pracy. Dzięki przyjaciółce dowiedziałam się o Soku Noni. zaczęłam pić codziennie 2 uncje Soku Noni. Po dwóch tygodniach ból minął zupełnie, a ja poczułam się znacznie lepiej.
Cande D, USA, 15 kwietnia 2001


Polecamy :