Noni

Sok Noni CaliVitazamowienie noni

Z powodu stresu miałam bóle głowy i prawie wcale nie spałam. Jednak Sok Noni zmienił moje życie. Dzięki Noni czuję się teraz dobrze. Nie mam już żadnych dolegliwosci. W końcu jestem normalną osobą, a nie kłębkiem nerwów.
Maira C, Meksyk, 21 kwietnia 2001

Przedstawiam Wam moją historię Soku Noni. Sok Noni piję od 3 miesięcy i od tego czasu czuję się świetnie. Mam trójkę dzieci w wieku 7,6 i 5 lat. Przez cały dzień musiałam działam na pełnych obrotach. Czułam się zmęczona i zestresowana. Dzięki Noni nie mam już problemów z energią i zmęczeniem. Teraz radośnie bawię się razem z dziećmi. Dzięki Noni jestem inną osobą, a moje dzieci są z tego powodu szczęśliwe.
Klaudia, Meksyk, 27 stycznia 2001

Dzięki Noni potrafię radzić sobie ze stresem. Poprawił się też stan mojego zdrowia.
Pamela G, USA, 21 kwietnia 2001

Mam na imię Paul. Pracuję 60 godzin tygodniowo jako dziennikarz. Byłem strasznie zmeczony i zestresowany. O Soku Noni dowiedziałem się 22 miesiące temu od przyjaciela. Kiedy opowiadał mi o właściwościach Noni- nie wierzyłem mu. Ale postanowiłem spróbować. Po 6 tygodniach byłem innym człowiekiem. Zmianę zauważyła też moja dziewczyna. Sok Noni dał mi też masę energii, ból pleców minął i śpię też lepiej. Teraz podczas podrózy opowiadam wszystkim o Soku Noni.
Paul M, Australia, 20 czerwca 2000

Sok Noni dodał mi więcej energii i zmniejszył poziom stresu.
Rebeka B, USA, 12 listopada 2002

Po trzech miesiącach picia Soku Noni pokonałam stres. Również bóle pleców bardzo złagodniały. Moja córka jest silniejsza, a mój pozio krwi spadł z 138 na 109. Uwielbiam Sok Noni. Używam go często na urazy córeczki. Ostatnio kiedy słukła sobie kolano, natychmiast użułam Noni.
Supada M, Tajlandia, 7 lutego 2003


Polecamy :