Noni

Sok Noni CaliVitazamowienie noni

Mam 51 lat. Lekarze zdiagnozowali u mnie stwardnienie rozsiane w sierpniu 2001. Badanie rezonansem magnetycznym wyjazało białą plamkę na mózgu i inne symptomy wskazujące na MS. Podczas nawrotu choroby w listopadzie 2001 roku, prawie zostałem sparaliżowany. Miałem ciągłe mdłości, biegunkę i wymioty. Straciłem wzrok i byłem bardzo słaby. Sok Noni zacząłem pić w listopadzie 2001 roku podczas pobytu w szpitalu. Jednak na oczatku nie mogłem pić Soku Noni ponieważ wymiotowałem. Byłem karmiony tylko dożylnie. Mdłości minęły kiedy lałem małe ilości Noni na pępek. Od temtego czasu mogłem brać Noni doustnie. Moim lekarzom mówiłem, że nie będę brał przepisanych przez nich leków i narkotyków. Po czterech tygodniach picia Soku Noni poprawił mi się apetyt i równowaga. Po 8 tygodniach przytyłem 8 kilo, moja skóra była zdrowsza. Lekarze nie mogli uwierzyć w zmianę w moim zdrowiu.Po 12 tygodniach doszedłem do sił tak, że od szurania moimi stopami i przewracania się, mogłem już chodzić po piasku i wodzie na plaży! Zdumiewające. Moi starzy znajomi przyszli do mnie i pytali mnie gdzie byłem i co się zdarzyło. Byli absolutnie zdumieni stopniem poprawy mojego zdrowia. Dzięki Noni dostałem nowe zdrowie. Dziękuję.
Stephen H, Australia, 28 marca 2002

W marcu 2002, wysłałem emailem historię mojej horoby do INCC opisując jak Sok Noni z Tahiti pomógł mi na stwardnienie rozsiane. Od temtego czasu minęło 11 miesięcy i mam następne bardzo ekscytujące wiadomości jak Sok Noni nadal pomaga w mojej chorobie i co dzieje się gdy Noni znajdzie się w naszym organizmie. Nie wiedziałem jak poważnym schorzeniem jest MS. Nie miałem pojęcia, że to mógłby być wyrok śmierci dla mnie. Mam winić moich rodziców za złe geny? Mam winić Boga za spowodowanie tego zdarzenia? Kiedy symptomy MS dają o sobie znać doświadcza się poniższych odczuć. Kilka jest gorszych; bardziej uciążliwych i kilka mniej. Oto one: 1.Krańcowe Zmęczenie. Brak energii. Brak sił. 2.Przewracanie się. MS dotyczy równowagi. Nieustannie czujesz że możesz przewrócić się na lewo albo prawo. Ciągłe zawroty głowy i omdlenia. Chodzenie jest ogromnym wysiłkiem. Nieustannie musisz podpierać się na stałych przedmiotach, ścianach, meblach itd by pozostać w pionie. 3.Ślepota. Twój wzrok staje się zamazany. Wydaje Ci się jakbyś miał chmurę przed oczyma. 4.Pismo. “skurczowe symptomy” SM powodują że twoje pismo pogarsza się do takiego stopnia, że nawet twój podpis na dokumentach jest niemal nie do poznania.
5.Bóle głowy i mdłości. Migrenowe bóle głowy zdarzają się bardzo często i wymagają ogromnych dawek środków przeciwbólowych. Bólom głowy i ramion czy szyi też towarzyszą mdłości. Czujesz się tak źle, że chcesz wymiotować. 6.Zmniejszenie apetytu. Biorąc środki przeciwbólowe i inne leki zmniejsza ci się ochota na jedzenie. Układ pokarmowy nie działa właściwie i twój apetyt zmniejsza się. 7.SM powoduje także takie pogarszanie się normalnych funkcji organizmu jak m.in. utrata kontroli nad jelitami, bolesne i częste oddawanie moczu, itd. Czujesz się tak źle, że nie masz siły już żyć. Nie wiesz jak masz ulżyć bólowi i tym dolegliwościom. PODSUMOWANIE :Nie wspominałem w moim pierwszym opisie, że jestem chrześcijaninem, który wierzy w potężne Imię Jezusa. Przedtem i podczas mojego ostatniego większego ataku MS modliłem się, modlili się za mnie także moja żona, pastor i przyjaciele z kościoła. To właśnie oni nie pozwolili, abym poddał się chorobie. Dzięki tym ludziom wierzyłem, że mogę pokonać chorobę. Sok noni z Tahiti zmienił dla mnie cały paradygmat wiary. Czy mógł w moim przypadku Bóg pracować przez zdrowe naturalne produkty bądź czy mogłaby to być nadprzyrodzona boża interwencja? Moi przyjaciele wątpili w Sok Noni. Mówili, że to tylko sok owocowy. Powinienem chwalić Boga za medycynę i mieć nadzieję , że narkotyki takie jak betaferon, inaferon mogłyby w najlepszym razie, wydłużać czas między atakami albo wielbić Boga za ten naturalny owoc (czyt. Ezechiel 47:8-12) który ponownie odbuduje mój system immunologiczny. Musiałem uwierzyć, że ten produkt jest kluczem  do mojego wyleczenia się. Kiedy wyszedłem ze szpitala przyszedłem do mojej doktor a ta chciała przepisać mi zastrzyki betaferonu trzy razy na tydzień. Wyciągałem butelkę Soku Noni z torby i postawiłem na jej biurku mówiąc: “dr Leea, brałem ten sok regularnie przez około pięć tygodni i wiele z symptomów MS takich jak: przewracanie się, mdłości, ślepota, zmęczenie – odeszło. Dr. Neil Salomon, John Hopkins wykwalifikowani badacze i lekarze medycyny polecają próbować sok przez trzy miesiące. Biorę 2-3 uncje dziennie albo WIĘCEJ i widzę co się dzieje. Jeżeli moje objawy nie polepszą się albo wyniknie jakikolwiek inny “problem” wtedy wezmę narkotyk, wstrzykując go trzy razy na tydzień za cenę 1,000 $AUS (ponad 2500 zł) na miesiąc. Moja doktor niechętnie na to się zgadzała. Mój neurolog też odradzał mi to. Urzędnik medyczny widział w moich dokumentach, że biorę tylko Sok Noni i tak moja przygoda się zaczęła. Znam Noni. Wiem jak Noni działa, znam skuteczność tego produktu. Podjąłem wyzwanie. Badałem produkt i jego wiele korzyści. Teraz po 11 miesiacach choroby, jestem żywym swiadectwem na działanie Soku Noni. Mam nadzieję, że moja historia zachęcia chorych na stwardnienie rozsiane do picia Soku Noni. Rób to przez minimum 3-4 miesiące przy minimum 2 uncjach ale lepiej 3 do 4 uncji dziennie. Wierzę, że Sok Noni tobie również pomoże w tej ciężkiej chorobie.
Stephen H, Australia, 4 grudnia 2002


Polecamy :