Noni

Sok Noni CaliVitazamowienie noni

Mam problemy z tarczycą od 4 lat. Brałem leki na tarczycę, ale nie wiele pomagały. Podczas podań wyszło, że mój TSH hormonów jest nadal zły. Po tygodniu postanowiłem zacząć pić Sok Noni. Podczas kuracji Noni miałem umówioną wizytę u lekarza. Lekarz zlecił badanie krwi ze szczególnością na TSH. Po 6 tygodniach miałem wizytę w klinice na badanie tarczycy. Między jedną wizytą u lekarza, a wizytą w klinice minęły dwa miesiące. Wyniki krwi pokazały normalny poziom wartości. W tym okresie nie brałem żadnych innych leków.
R.G.T, Australia, 28 października 2000

Sok Noni piję od ponad dwóch miesięcy. Dzięki Noni nie biorę już leków na: cisnienie, artretyzm, tarczycę, bóle mięśni, sprawy kobiece, bóle głowy oraz na inne bóle. Dziękuję Noni.
Marion C, Australia, 1 lutego 2002

W lutym 1998 roku moi rodzice dowiedzieli się o Soku Noni. Miałam wtedy 14 lat i byłam chora na niedoczynność tarczycy. Ta dolegliwość powodowała, że nie miałam energii, miałam bóle głowy, powiększoną tarczycę oraz osłabiony system immunologiczny. Byłam pod stałą opieką lekarza, a przepisane przez niego leki nie wiele pomagały. Wtedy rodzice zasugerowali mi, abym spróbowała Soku Noni. Zaczęłam brać 4 oz. dziennie i w ciągu jednego tygodnia zgrubienie znacznie zeszło. W ciągu dwóch tygodni zgrubienie całkiem znikło i czułam się świetnie. Po roku badania wykazały prawidłowy poziom hormonu tarczycowego. I kolejne pózniejsze badania potwierdziły pierwsze badanie.
Laura D, Kanada, 16 maja 2002


Polecamy :