Noni

Sok Noni CaliVitazamowienie noni

W czerwcu 2001 r stwierdzono u mnie SLE (toczeń rumieniowaty układowy). Wtedy Sok Noni zacząłem pić w październiku 2001 roku. Wszytskie objawy tej choroby minęły. Mogłem znowu zacząć pracować. Sok Noni będę pił przez całe życie.
Bjorn Arne, Norwegia, 11 listopada 2002

Sok Noni jest dla mnie prawdziwym cudem świata. Od 11 lat miałam toczeń. Obecnie mam 32 lata. Kiedy zaczęłam pić Sok Noni wszystkie objawy choroby minęły. Teraz zyję bez bólu. Teraz chętniej poświecam się rodzinie, mam więcej energii. Dziękuję Ci Boże za Sok Noni. Jeśli ktoś choruje na toczeń, gorąco polecam Sok Noni.
Kisha J, USA, 2 marca 2003

Kiedy zamówiłem skrzynkę Soku Noni postawiłem ją w kącie i nie otwierałem przez kilka tygodni. Choruję na toczeń. Pewnego dnia przyjaciel zapytał się mnie dlaczego nie piję Soku Noni. Za jego namową zacząłem pić Sok Noni. Po osmiu dniach picia Noni ból w kolanach minął. Jestem szczęśliwy.
Barry B, USA, 25 stycznia 2002

Sok Noni zmienił całe moje życie. Dodał mi więcej energii. Nie obgryzam już paznokci, mniej się denerwuję. Moja skóra stała sie gładsza. Mam mniej siwych włosów. Plam łuszczycy prawie wcale nie widać. A toczeń syna stał się łagodniejszy.
Charles S, USA, 30 czerwca 2000

W lipcu 1998 roku byłam w szpitalu z powodu zastoinowej niewydolności serca, wątroby i niewydolności nerki. Byłam odwodniona, a ból był nie do wytrzymania. Wówczas w szpitalu wykryto jeszcze u mnie toczeń. Zaczęłam pić Sok Noni. Początkowo piłam 2 uncje dziennie, potem przeczytałam książkę dr Solomona, jak należy pić ten Sok. Wtedy zwiększyłam moją dawkę do 8 uncji dziennie i po 17 miesiącach byłam wolna od bólu i osiągnęłam wspaniały stan zdrowia. Teraz zmniejszyłam dawkowanie do 4 uncji dziennie. Obecnie mam 72 lata i czuję się świetnie. Przez wiele lat chorowałam na niedoczynność tarczycy, chroniczną anemię, chorobę Reynauda i 10 lat zakażeń gronkowcami. Dzięki Noni pozbyłam się moim chorób i stałam się wolna i szczęśliwa. Dzięki Bogu już zapomniałam co to jest ból. Już od roku nie zażywam żadnych leków na toczeń.
Doris G, USA, 9 wrześnie 2002

Chorowałam na toczeń, artretyzm, oestoartretyzm, problemy z sercem i nadciśnienie krwi. Dzięki Noni czuję się bardzo dobrze. Mogę też lepiej pracować. Sok Noni będę piła cały czas.
Ann Marie E, USA, 21 kwietnia 2001


Polecamy :