Noni

Sok Noni CaliVitazamowienie noni

Przeżyłam wypadek samochodowy, w którym ucierpiałam wraz z mężem. Lekarze nie wiedzieli jak mają mnie leczyć. Wtedy trafiłam na spotkanie o Soku Noni. Miałam dwie drogi. Albo leczyć się dalej u lekarzy bez rezultatów z fatalnymi skutkami ubocznymi, albo zaufać medycynie naturalnej. Postawiłam na Sok Noni. Już po dwóch tygodniach picia Soku Noni bóle głowy ustąpiły, zaczęłam lepiej spać bez koszmarów. W kolejnych dniach ustąpiły bóle kręgosłupa, kręgów szyjnych, ręki i nogi. Dzięki Noni po 7 miesiącach stałam się człowiekiem wolnym od bólu.Poprawił mi się wzrok, przestały boleć i łzawić oczy, zrezygnowałam z przepisanych mi przez lekarza okularów. Sok Noni wzmocnił też moje włosy i paznokcie oraz uregulował moje ciśnienie. Po wypadku życie w bólu i z bólem, oraz niskie ciśnienie nawet 80/60 – było koszmarem. Nie miałam żadnej radości z życia, wszystko mnie bolało, było mi stale zimno. Jednak dzień, w którym usłyszałam i podjęłam decyzję o piciu soku stał się dla mnie zbawienny. Na zakończenie kuracji powypadkowej, pomimo swoich 47 lat urodziłam dziecko – “noniaczkę”, bo tak nazwaliśmy ją z sokowymi przyjaciółmi. Jest ona chyba pierwszą w Polsce noni – sokowym dzieckiem, ponieważ podczas ciąży i po urodzeniu Zuzi, piłam i piję sok. W tej chwili daje mi on tyle energii, że na etacie 24h/dobę pracuję już 14 miesięcy sama + pomoc męża po zakończonej pracy. Zuzię karmiłam piersią 9 miesięcy, wówczas piłam większą dawkę soku. Dziecko jest silne 4,500 kg i 56 cm po urodzeniu, do dnia dzisiejszego nie choruje. Mój mąż również zaczął pić SOk Noni. Mojemu mężowi również Sok Noni uleczył bóle powypadkowe. Dzięki Noni jesteśmy zdrowszą i szczęśliwszą rodziną. Rodziną Noni. Kiedy tylko jest okazja opowiadamy o Soku Noni.
Alicja W, Polska, 8 lutego 2006

Minęły już dwa lata od kiedy piję Sok Noni. Obecnie piję Noni profilaktycznie dwa razy dziennie. Nadciśnienie, o którym pisałem dwa lata temu jest już bardzo odległą historią. Przez cały okres dwóch lat pijąc Sok regularnie ok 60 millitrów dziennie, organizm okazał się odporny na wszelkie sezonowe choroby wirusowe, np grypa (nie zaszczepiłem się w tym czasie). Przypadkowe zranienia goją się bardzo szybko – stosuje na nie bezpośrednio Sok Noni nasączając nim opatrunek bądź plaster w miejscu zranienia. Przez cały dotychczasowy okres picia Soku Noni, zanikło także bardzo bolesne ,,kręcenie w kościach”, które doskwierało mi wcześniej przy zmianach pogodowych. Sok Noni wypróbowałem na sobie. Teraz z czystym sumieniem mogę potwierdzić wszystkie opinie o Soku Noni. Sok Noni jest największym odkryciem naszych czasów.
Waldemar U, Polska, 24 kwietnia 2005

Od wielu lat cierpiałem na częste zmiany ciśnienia krwi. Ciągle uprawiam kolarswto, więc ów zmiany nie były bez znaczenia. Lekarz nie przepisał mi na wahania ciśnienia żadnego lekarstwa. Kiedyś żona dała mi Sok Noni. Ze sceptycznym nastawieniem zacząłem pić Sok Noni. Jakże byłem zaskoczony kiedy już po 3 dniach picia Noni wahania ciśnienia się zminiejszyły. Teraz codziennie piję Sok Noni. Stoi on na pierwszym miejscu w moim codziennym menu.
Peter R, Niemcy, 25 sierpnia 2000

Pracuję w Norwegii jako geriatra. Przez cały czas jestem związany z pływaniem. Posiadam aktualny rekord Europy w swojej grupie wiekowej ( 45-50 lat) na 400m kraulem, 200m kraulem i 200 m stylem dowolnym. Sok Noni zacząłem pić pod koniec listopada, i pomimi, że ostatnio znacznie mniej trenowałem, to poprawiłem moje życiowe rekordy w pływaniu. Pod koniec treningu nie odczuwam zmęczenia. Sok Noni działa rzeczywiście. Teraz Sok Noni polecam moim pacjentom. Mam nadzieję, że im Noni również pomoże.
Alexander M, Norwegia, 13 kwietnia 2003

Przez prawie całe moje życie byłem miłośnikiem sportu. Grałem w siatkówkę plażową, tenis, jeździłem rowerem, gimnastykowałem się i podnosiłem ciężary. Zawsze po ćwiczeniach bolą mnie mięśnie. Mam ten problem od dziecka, a obecnie mam 74 lata.  Od kiedy piję Sok Noni nie mam już żadnych bólów. Kolejną zmianą jaką zauważyłem dzięki piciu Noni jest bardzo duża redukcja nowych podstawowych komórek raka skóry umiejscowionych na mojej skórze. ostatnio większość znikła z mojego ciała. A to wszytsko dzięki Noni i w ciągu niecałego miesiąca picia Soku Noni.
Ed H, USA, 15 kwietnia 2003


Polecamy :