Noni

Sok Noni CaliVitazamowienie noni

Mój syn zaczął mieć kłopoty z watrobą. Usłyszałam wówczas o Soku NOni. Sok Noni pomógł synowi, mojemu mężowi i mnie samej. Wszyscy zauważylismy korzysci picia Soku Noni. Ostatnie badania mojego syna wykazały, że ma wątrobę zdrowszą, niż w czasie kiedy nie miał z nią żadnych kłopotów.
Shizuko, Japonia, 21 kwietnia 2001

Sok Noni zacząłem pić po operacji serca. Dzięki Noni uregulowało mi się cisnienie. Znikły też bakterie, które szkodziły zastawkom mojego serca, nerkom i wątrobie. Z sprawą picia Soku Noni bakterie znikły. DZiękuję Noni za przywrócenie mi zdrowia.
Grane B, Australia, 4 listopada 2000

Kiedy dowiedziałam się, że mam nowotwór złośliwy, musiałam zadbać o swoje zdrowie. Miałam też kamienie w pęcherzu żółciowym. Kiedy zaczęłam pić Sok Noni natychmista poczułam poprawę zdrowia i kondycji całego mojego organizmu. Czuję się lepiej, mam więcej energii. Odchodzi też moja derpresja, a wątroba jest już całkiem zdrowa.
Leticia V, USA, 21 kwietnia 2001

Kilka miesięcy temu usłyszałam o Soku Noni. Moja córka jest chora na zapalenie wątroby typu C od 15-20 lat. Obecnie objawy choroby córki stają się bardzo widoczne. Pojawia się krańcowe zmęczenie. wtedy powiedziałam córce aby zaczęła pić SOk Noni. Po piątym dniu picia Noni córka zrobiła mi niespodziankę. Powiedziała, że wczoraj czuła się wspaniale i nie pamięta kiedy zrobiła tak wiele rzeczy jak wczorajszego dnia. Córka codziennie czuje się jeszcze lepiej i nie czuje już zmęczenia. Córka pije Sok Noni już dwa miesiące. Mój syn który cierpi na depresję też pije Sok Noni. I pewnego dnia powiedział: “Wiesz mamusiu, już nie mam chandry i lepiej się czuję”. Mi Sok Noni również pomógł, mam  więcej energii do działania, a mojemu partnerowi dzięki Noni ustąpiły objawy alergii i kaszel. Dziękujemy Ci Noni za zmiany jakie wprowadziłeś do naszego życia.
Janet K, USA, 12 listopada 2002

Nasza córka zaraziła się zapaleniem wątroby typu C po transfuzji krwi w lipcu 1999 roku. Postanowiliśmy dawać jej Sok Noni w styczniu 2002 roku. Córka przechodziła też rehabiltację i jej stan zdrowia bardzo się poprawiał. Badania wykazały, ze córka nie ma już zapalenia wątroby!!! Sok Noni polecam każdemu, uratował on naszą córkę. Dziękujemy Noni.
Debbie L, USA, 30 listopada 2002

Przedstawiam wam moją historię i historię mojego przyjaciela. Nazywa się Mark. Kiedy dowiedziałam się o Soku Noni zadzwoniłam do mojego przyaciela, który jest chory na zapalenie wątroby typu C. Sok Noni mógł mu pomóc. Powiedziałam mu o Soku Noni. Mark zgodził się pić Noni. Po trzech dniach Mark zadzwonił do mnie i powiedział, że już od wielu miesięcy nie czuł się tak dobrze. Chciał się dowiedzieć czegoś więcej o Soku Noni. Od tamtego dnia Mark nie przestał pić SOku Noni. Lekarz przyjaciela jest zaskoczony poprawą jego zdrowia. Powiedział mu, aby nadal kontynuował picie tego Soku.
Ellis D. i Mark I, USA, 31 lipca 2000


Polecamy :