Noni

Sok Noni CaliVitazamowienie noni

Dzięki Noni mam więcej energii i lepszą kondycję. Już nie potrezba mi leków na alergię, a moje paznokcie stały sie mocniejsze i zdrowsze.
Jacqueline M, USA, 18 sierpnia 1999

Przyjaciel powiedział mi o niesamowitych wynikach leczenia raka jakich doświadczył dzięki piciu Soku Noni. Postanowiłem spróbować tego świetnego Soku na mój ból, który mam od dwunastu lat z powodu zniszczonego dolnego dysku i ostatnich sześciu lat z powodu RSI (uraz na skutek często powtarzanego wysiłku) w mojej prawej ręce. W przeciągu jednego miesiąca picia Soku Noni bóle zupełnie ustąpiły. A już całkiem byłem zaskoczony kiedy na łysych miejscach mojej głowy teraz ma nowo rosną włosy.  Po 10 latach moje włosy zaczynają znowu odrastać. Dzięjukę Noni.
John S, Australia, 27 marca 2002

Powoli zacząłem tracić włosy z głowy i zaczęły pojawiać się zakola. Dzięki Noni włosy znowu zaczęły mi odrastać. Jestem wdzięczny Noni.
Antonio Z, USA, 14 kwietnia 2001

W 1998 roku miałam problemy ze skórą. Skóra łuszczyła się na klatce piersiowej i pod pachami i była tak cienka, że wyglądała jak przeźroczysta. Badania jakie przeszłam nic nie wyakzały. Wtedy mama powiedziała mi o Soku Noni. Nie chciała pić żadnych soków. Ale mama dała mi butelkę i powiedziała, abym zaczęła pić Sok Noni. Po pierwszym tygodniu picia Soku Noni moja skóra się poprawiłą i pachy wyglądały lepiej. Lekarz też był zaskoczony, zapytał czy nie zmieniłam diety. Powiedziałam, że nie. Wtedy przypomniała sobie i powiedziałam mu o “jakimś” Soku z Noni. Kiedy powiedziałam mu wszystko co wiem o Noni, powiedział: “Pij go nadal. Wygląda na to że ma w sobie kilka substancji odżywczych, które potrzebuje Twój organizm”. Od tego czasu Noni piję codziennie, a moja skóra jest ładna i delikatna. Moje włosy i paznokcie wyglądaja pięknie.
Kari V, Finlandia, 10 lutego 2002

Sok Noni pije od 4 miesięcy. Dzięki Noni nie wypadają mi włosy i zaczyna ich przybywać.
Gelina S, USA, 5 września 2001

Dzięki Noni mam więcej energii. Alergie ustąpiły. Moje włosy stały się mocniejsze i mają błyszczący wygląd.
Ester K, USA, 30 kwietnia 2001

Noni pozwala mi lepiej spać, podniósł poziom mojej energii i poprawił stan moich włosów i skóry.
Na Wai L, Malezja, 18 sierpnia 1999


Polecamy :