Noni

Sok Noni CaliVitazamowienie noni

W maju moja babcia miała wylew. A grudniu stan zdrowia babci był krytyczny. Wtedy zaczęliśmy jej dawać Sok Noni. Od tego momentu babcia czuje się lepiej i zaczyna wracać do zdrowia. Znowu wróciła do pracy, a od tego roku zaczęła nawet uprawiać ogród. awroty głowy minęły, poziom cukru ustabilizował się i nawet skład krwi się unormował. Dziękujemy za wspaniały owoc Noni.
E. Kunzmann, Niemcy, 12 sierpnia 2001

W wieku 25 lat miałam wylew, podczas którego dostałam paraliżu połowy mojego ciała. Codziennie, musiałam dołączać do mojej nogi bardzo wielką sztywną protezę od uda do palców u nogi by móc chodzić. W ubiegłym roku przeszłam trzy poważne operacje, które poprawiły moje chodzenie. Już nie muszę nosić protezy. Właśnie przed ostatnią operacją usłyszałam o Soku Noni. Piłam Noni przez krótki okres czasu i wtedy mój lekarz zauważył, że stan mojego zdrowia polepszał się dużo szybciej, niż on mógł to sobie wyobrazić. Noni dodał mi też energii. Polecam każdemu na wszystko Sok Noni!!! On naprawdę działa!!!
Paula M, USA, 18 marca 2002

W kwietniu 1994 roku miałem wylew. Lekarze byli zaniepokojeni moim wysokim ciśnieniem. Lekarz zastosował trzy metody leczenia i jedną na cholesterol. Ciśnienie spadło, ale nadal pozostawało bardzo wysokie. W listopadzie 1997 roku dowiedziałam się o Soku Noni. Podczas pierwszego miesiąca picia Soku Noni moje ciśnienie krwi spadło do normalnego poziomu. Od tego czasu mój cholesterol i ciśnienie krwi jest bardzo dobre.
Michael S, Kanada, 17 marca 2002

Moja szwagierka miała wylew 11.11.2000 cała jej lewa strona została sparaliżowana. Wymagała ona całodobowej opieki. Po sześciu miesiącach od wylewu zaczęliśmy jej dawać kilka kropel Soku Noni. W krótkim okresie czasu jej możliwości przełykania zaczęłu się poprawiać. Na prośbę rodziny Nettie, doktor wyraził zgodę na Sok Noni i personel medyczny prywatnej kliniki mógł wtedy podawać jej sok. Wtedy piła dwie do trzech uncji soku dziennie. W ciągu trzech miesięcy picia Soku Noni szwagierka mogła odstawić sondę żołądkową. Teraz mogła normalnie jeść. Podnosi się dużo lepiej w wózku inwalidzkim; mówi, śmieje się i uczęszcza na zajęcia z rysunku i pisania. Przechodzi rekonwalescencję i może już poruszać sparaliżowaną nogą. Nettie i nasza rodzina jest bardzo szczęśliwa dzięki Noni. Szwagierka ma też wiele energii do życia. Dziękujemy za Sok Noni.
Jane A, USA, 3 czerwca 2002

Dostałam wylew w czerwcu 1999 roku. W szpitalu jedna z osób powiedziała mi o Soku Noni. Kiedy powiedziałam swojemu lekarzowi o Soku Noni powiedział: “Śmiało, pij to, to przecież sok owocowy, na pewno Ci nie zaszkodzi”. Zaczęłam pic Sok Noni i natychmiast zaważyłam efekty. Miałam mnóstwo energii. Pospolitym efektem wylewu jest krańcowe zmęczenie, tak więc mogłam rzeczywiście poczuć różnicę. Teraz cała moja rodzina pije Sok Noni i każdy jest szczęśliwy, że ma Noni. Dziękujemy za Noni.
Mary S, USA, 21 kwietnia 2001

Moja żona przyniosła mi Sok Noni w kwietniu 2000. Postanowiłem spróbować tego Soku. Po trzech miesiącach picia Soku Noni bóle w klatce piersiowej i lewej ręce ustąpiły, które dokuczały mi od wylewu.
Don R, Nowa Zelandia, 21 kwietnia 2001


Polecamy :