Noni

Sok Noni CaliVitazamowienie noni

Sok Noni poznałam we wrześniu 1997. Akurat wtedy miałam złe wyniki na przewlekłe zapalenie zatok. Dzięki Noni nie muszę już korzystać z zastrzyków i inhalatorów na alergię. Noni pomógł też moim córkom na dławiec krtaniowy i ciągły katar. Teraz wszyscy mam znakomite wyniki. Przy każdej okazji opowiadam o Soku Noni. Sok Noni odmieni życie każdemu.
Dianne H, Kanada, 15 czerwca 2001

Dzięki Noni zostałam całkowicie uleczona z zapalenia zatok, chronicznego zmęczenia, i wysokiej gorączki. Leżałam w łóżku przez cztery miesiące. Sok Noni złagodził moją nerwicę i depresję. Stosowałam wiele leków, ale nic mi nie pomagały. Wtedy postanowiłam spróbować Soku Noni. Miałam też bóle miesiaczkowe, ale od kiedy piję Sok Noni bóle się nie pojawiły. Noni dodał mi też energii. Sok Noni jest znakomity dla każdego.
Debbie H, USA, 30 czerwca 2000

Od 10 lat chorowałem na zatokowe bóle głowy i zakazenia. Od około 4 miesięcy nie mam już bólów głowy. Dzięki Noni mogę normalnie żyć. Żyć bez bólu.
Gary C, USA, 26 kwietnia 2003

Sok Noni zaczęłam pić 7 tygodni temu. Od tego czasu wzrósł poziom mojej energii. Sok Noni zmienił całe moje życie. Nie mam już też nadkwasoty, bóle w rękach i nadgarstkach minęły, ból w kolanach minął. Już od miesiaca nie używam też żadnych leków na zatoki. Sok Noni zmienił całe moje życie. Dzięki Noni jestem zdrowa.
Mary T, USA, 2 kwietnia 2003

Sok Noni piję od ponad roku. Przez ten okres Noni utrzymuje mnie w zdrowiu i nie choruję też na zapalenie oskrzeli i zapalenie zatok (wcześniej chorowałem na nie prawie cały czas). Sok pomaga mi w wielu sprawach takich jak ból zębów, zakażenia ucha, stłuczenia czy skaleczenia. Pomógł szybko zagoić blizny! Dzięki Noni jestem szczęśliwa. SOk Noni zajmuje pierwsze miejsce w moim menu.
Debbie H, USA, 19 sierpnia 2001

Sok Noni piję już od 5 lat. Zacząłem go pić na zatoki. Ale pomógł mi też w wielu innych przypadkach. Od pieciu lat nie biorę żadnego antybiotyku. Jestem też perkusistą i gram na marimba i swego czasu miałem duże zgrubienia w stawach moich rąk i palców. Po krótkim czasie picia Soku Noni zgrubienia bardzo się zmniejszyły. Nie odczuwałem też bólu podczas grania długich koncertów. Sok Noni będę pił zawsze.
Matthew, USA, 25 lutego 2002

Dokuczały mi codzienne bóle głowy. Miałam też problemy z zatokami, alergią i artreryzmem. Po trzech miesiąsach picia Noni zauwazyłam ogromne zmiany w moim zdrowiu. O lutego 2001 nie miałam bólu głowy czy jakiegokolwiek bólu. Dzieki Noni złagogniał też mój artretyzm. Dziękuje za Sok Noni.
Shirley M, USA, 21 kwietnia 2001

Dzięki Noni po 22 latach w bólu. Mogę powiedzieć, że jestem wolny od bólu. Zatokowy ból głowy trwający przez całe życie ustąpił.
Stan R, USA, 12 grudnia 2001

Byłam ciągle zmęczona i zdekoncentrowana. Moja przyjaciółka powiedziała mi wtedy o Soku Noni. Pomimo tego, że byłam sceptyczna postanowiłam spróbować. Już po tygodniu picia Noni przez całą naszą rodzinę, nasza energia wzrosła. Wszyscy też poczuliśmy się lepiej. PO trzech tygodniach z powodu lenistwa przestałam pić Sok Noni. Moja córka piła zaś codziennie Noni. Od czasu jej urodzenia obie brałyśmy leki na alergię i strasznie cierpiałyśmy kiedy któregoś zabrakło. Leki się skończyły i zanim kupiłam następne alergia wróciła. Budziłam się z mokrymi oczyma, bez głosu z bólem zatok. Taki stan trwał bardzo długo. Córce jednak nic nie było ponieważ przez cały czas piła Sok Noni. Wszyscy więc wróciliśmy do picia Soku Noni. I jesteśmy o wiele szczęśliwsi.
Helenmarie J, USA, 11 kwietnia 2003

Po 6 tygodniach picia Soku Noni nie miałem już kłopotów z zatokami. Sok Noni pomógł mi też na artretyzm, wzrok i dodał energii. Od trzech lat miałem siwe włosy. Teraz moje włosy wyrastają ciemniejsze. Mój przyjaciel, który miał reumatoidalny artretyzm, jeździł wózkiem golfowym, ponieważ chodzenie było dla niego zbyt bolesne. Po piciu Noni przez dwa tygodnie mógł on już normalnie chodzić.
Thayer L, USA, 30 czerwca 2000


Polecamy :